Кордон з Росією треба закрити

2 комментировать
Росія відновила концентрацію військ і техніки на кордонах України з Харківською, Донецькою і Луганською областями

Росія відновила концентрацію військ і техніки на кордонах України з Харківською, Донецькою і Луганською областями

Незважаючи на заяви Путіна і російського МЗС про прагнення до відновлення миру на Донбасі, північний сусід, за прикладом Гітлера, говорить одне, а робить протилежне, не припиняючи спроб підірвати Україну зсередини

Наслідки відкриття кордону з Росією вкрай плачевні. За останніми даними наших спецслужб, у районі Сніжного, Тореза, Д’яково, Дмитрівки, Бірюково, Ровеньків, Свердловська зосереджено до 10 тисяч бойовиків, озброєних найсучаснішою російською технікою. Частина з них російські найманці, частина – місцеві зрадники.

За даними розвідки, Росія відновила концентрацію військ і техніки (танки, бтр, артсистеми, літаки) на кордонах України з Харківською, Донецькою і Луганською областями. У Ростовській області сформовано “миротворчий” військовий контингент, який, припускають, може висунутися для допомоги терористам на Донеччині. У Білгородській області спостерігається концентрація переодягнених у цивільне російських військових, а також членів добровільних воєнізованих формувань. Треба зважати також на те, що з Донеччини на Харківщину йде зараз чималий потік біжинців, серед яких є і терористи. Не виключено, що усі ці люди ближчим часом будуть задіяні у спецоперації по дестабілізації ситуації на Харківщині.

Висновки: незважаючи на заяви Путіна і російського МЗС про прагнення до відновлення миру на Донбасі, північний сусід, за прикладом Гітлера, говорить одне, а робить протилежне, не припиняючи спроб підірвати Україну з середини.

Що, на мою думку, треба робити. Не відмовляючись від налагодження переговорного процесу з окупантом, треба пам’ятати, що з нами рахуватимуться тільки тоді, коли ми будемо сильними. Тому в жодному випадку не припиняти антитерористичну операцію, на чому наполягає Москва. Для її ефективного проведення запровадити військовий стан. Докласти всіх зусиль для реального закриття кордону з Росією, звідки нам експортують терористичну заразу. Жорстко вибивати терористів із захоплених ними наших населених пунктів, незважаючи на їхні воплі і соплі та іншу пропагандистську мішуру.

Ми не здолаємо ворога на Донбасі, не вичистивши його з політичної верхівки в Києві. Це повний абзац, коли в парламенті сидить п’ята колона, яка працює на окупанта

Радикально вичистити усю міліцію на Донбасі, які зрадили Присязі і злигалися з терористами, позбавивши їх пенсій, зарплат і пільг. Сформувати докорінно нову міліцію з учасників АТО. Невідкладно змінити главу МВС Авакова, який виявився слабким для цієї ролі. Радикального реформування і посилення потребує увесь силовий блок. На генеральські посади треба ставити капітанів і майорів, які реально воюватимуть. Більшість генералів не здатні до боротьби, у них мізки зайняті лише тим, як украсти на війні.

Вважаю шкідливими будь які розмови про децентралізацію влади в Україні. Дострокові вибори місцевих органів влади на Донбасі, які ініціює Президент, у нинішніх умовах призведуть лише до того, що до влади вже легітимно прийдуть сьогоднішні лідери терористів і сепаратистів. Наслідки цього не усвідомлюють тільки обмежені люди. Тому Україна має залишатися унітарною державою з сильним центром.

Щодо переговорів із терористами. Треба розуміти, що ми є свідками кримінально-олігархічного бунту донецької мафії на чолі з Януковичем, яка втратила владу внаслідок Революції гідності на Майдані. Сепаратизм – це лише ширма для цього кримінального бунту. У цьому заколоті донецька мафія взяла собі в спільники Росію, зрадивши Україну. Більшість із місцевих мешканців, хто сьогодні взяв зброю – це наркомани, алкаші, урки, інший асоціальний елемент, які воюють за дозу наркоти і 200 гривень. Тому з ними не переговори треба вести, а жорстко загнати в стійло, звільнивши Донбас від влади криміналу. Знаю на прикладі Маріуполя, як люди нам дякували за зачистку від цих опущених “новоросів”. Так само не можна вести жодних переговорів з лідерами донецької мафії, які хочуть отримати індульгенцію на подальше панування на Донбасі. Якщо влада з ними спробує домовитися – це означатиме остаточну втрату контролю Києва на Донбасі.

Треба також припинити будь які розмови і дії, спрямовані на розширення статусу російської мови на Донбасі. Їй тут і так нічого не загрожує. Ми через це і втратили Крим і маємо геморой на Донбасі, бо всі українські влади за 23 роки Незалежності дозволяли тут культивування зневаги до всього українського – до мови, символіки, культури, до самої Української держави.

Окреме питання – російські змі, які сьогодні є надзвичайно потужними інструментами в інформаційній війні в Україні. Зверніть увагу: терористи найперше захоплюють телевишки і включають трансляцію російських каналів. Це їх потужна зброя, тому наше завдання – вирубити її за будь яку ціну. Навіть у готелі у Бердянську – місто не інфіковане заразою тероризму – де ми ночували перед операцією в Маріуполі, крутять російські канали. Ця пропагандистська зброя потужніша за танки і літаки, і вона має бути знешкоджена в першу чергу. А у нас натомість акредитують російську агентуру під журналістським прикриттям навіть у парламенті.

Ми не здолаємо ворога на Донбасі, не вичистивши його з політичної верхівки в Києві. Це повний абзац, коли в парламенті сидить п’ята колона, яка працює на окупанта. Багато хто із так званих народних депутатів України щотижня літають у Москву, де поливають Україну брудом і підтримують дії загарбників. Тому мають бути невідкладно призначені перевибори парламенту, а ті з державних службовців і політиків, які без санкції української влади зустрічаються з окупантами, мають бути притягнені до кримінальної відповідальності за зраду. Парламент, який дозволяє терпіти продажних шкур Симоненка, Єфремова, Калетника, Олійника і їм подібних, не має права на існування. Також зауважте, що більшість народних депутатів України, обраних від Партії регіонів у мажоритарних округах у Криму, на Донеччині і Луганщині, не стали на захист територіальної цілісності України, а багато хто з них відверто допомагає терористам і сепаратистам.

Оце, в загальних рисах, мій план для Донбасу. Не претендую на істину в останній інстанції, тому очікую на ваші пропозиції, які обіцяю уважно проаналізувати. Хотілося б, у свою чергу, почути від Президента Порошенка його план дій. Щоб ви мали змогу порівняти і зробити висновки.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.