Бійцям так званої "Самооборони Майдану" пора на Схід

0 комментировать
Майдан завжди житиме у наших серцях як символ боротьби, але як її форма Майдан себе віджив. Події цієї зими показали, що здолати тиранію можна лише наступом

У Києві зачищають Майдан. І правильно. Майдан завжди житиме у наших серцях як символ боротьби, але як її форма Майдан себе віджив. Є виконані завдання Майдану – падіння режиму Януковича і звільнення політв’язнів. Але більшість завдань Майдану – перезавантаження влади, викорінення олігархів як класу, що паразитує на мільйонах українців, радикальна ротація еліт, очищення системи влади від корупції,створення робочих місць, освіта і медицина на європейському рівні, гідне життя для кожної родини, справедливість у правоохоронних органах – їх ще не виконано. І хіба тут допоможе безглузде сидіння у наметах за відсутності жодних дій? Звісно, ні.

Більше того, ми повинні бути чесними перед самими собою. Майдан як форма втратив себе ще у процесі Революції. Після того, як виродки у погонах у ніч з 29 на 30 листопада звіряче розігнали беззахисних студентів – стало чітко зрозуміло, що здолати тиранію можна тільки наступом. Що і відбулось.

Майдан як форма втратив себе ще у процесі Революції

1 грудня на Банковій, 19 січня на Грушевського, 18 лютого в урядовому кварталі революційна молодь, не боячись смерті, йшла у нерівний бій із спецвійськами і озброєними тітушками. І для мене було честю йти плече у плече із цими молодими людьми, які без краплі страху вирішили змінити свою країну. Якби не було цих наступів – нічого б досі не змінилося б, на Майдані досі б співали-танцювали, а пси Януковича виловлювали б нас поодинці і вбивали…

Сміливим бійцям т.зв. самооборони Майдану, які і нині відмовляються його покидати, раджу їхати на Схід і визволяти Україну від окупантів. Бо, якщо ми втратимо частину нашої держави, навіщо тоді був Майдан?

Сподіваюсь, на Майдані скоро стоятимуть не брудні намети, а Меморіал Героїв Небесної Сотні. Герої не вмирають!


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.