Особый статус Донбасса: 13 друзей Порошенко

5 комментировать
Решением о конституционности законопроекта о децентрализации КС похоронил очередную сказку о справедливых судах

Сьогодні Конституційний суд України (КСУ) визнав таким, що відповідає Основному закону законопроект про внесення змін до Конституції щодо децентралізації.

Це не перше рішення КСУ, яке змушує замислитися над доцільністю існування такого органу в Україні. Таке враження, що судді КСУ живуть за принципом «закон як дишло, куди повернеш, туди й вийшло».

Згадаймо, як у 2003 році Конституційний суд дав добро Кучмі балотуватися у президенти України втретє, хоча в Конституції України є чітке обмеження перебування на посаді президента.

У 2011 році КСУ «допоміг» Януковичу узурпувати владу, повернувши в дію Конституцію 1996 року.

Сьогодні КСУ почав «роздавати» українські землі, дозволивши закріпити введення особливого режиму управління в частині Луганської та Донецької областей (території, що нині знаходяться під контролем терористів). До того ж його судді дозволили Порошенку будувати президентську вертикаль через префектів.

У 2011 році КСУ «допоміг» Януковичу узурпувати владу

Це рішення було цілком прогнозованим, адже більшість суддів КСУ на цьому тижні давали свідчення в ГПУ у справі узурпації влади Януковичем.

Цим рішенням Конституційний суд поховав ще одну казку влади про справедливі суди і чесне судочинство.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.