Новые петиции и отставка Шокина

1 комментировать
Украинцы мгновенно реагируют на просчеты власти и пытаются повлиять на руководство страны через инструмент петиций

Петиція, в якій пропонується звільнити генерального прокурора Віктора Шокіна, зібрала понад 25 тисяч підписів. Це ще раз підтверджує, що громадяни Украіни потребують реальних змін, а не імітації реформ. 

Украінці миттєво реагують на прорахунки можновладців і намагаються донести до владних кабінетів через інструмент петиціі, на що треба звернути увагу. Фактично, в Украіні немає реальної опозиції, тому сьогодні таку роль почало відігравати суспільство. І це не перше попередження для влади.

Для прикладу, з 27 петицій, які вже набрали більше ніж 25 тисяч підписів, половина стосується посилення відповідальності чиновників. Так виглядає, що автори і підписанти петицій більш креативні та оперативні, ніж влада. 

Український політикум протягом півтора року не спромігся заборонити звільняти корупціонерів під заставу. Натомість громадяни створили петицію, яка вирішує цю проблему. 

Так само і з ГПУ. Як тільки суспільство побачило, що в Генеральній прокуратурі реформа зупинилася, реакція громадян не забарилися. Тепер чекаємо дій від президента. Хоча всі розуміють, що звільнення Шокіна не вирішить проблеми. На його місце прийде черговий "новий друг".

Сьогодні на порядку денному є зміна системи влади, а не облич. Тому, скоріш за все, рецепт по зміні системи влади "народиться" в суспільстві, а не в прогнившому політикумі.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.