Кремль готовит диверсии в Украине ко Дню Победы

1 комментировать
Путин попытается отвлечь внимание россиян от того, что мир игнорирует Парад Победы в Москве

У Путіна є дві нагальні проблеми: 9 травня і уникнення економічних санкцій. Йому треба щось робити з парадом Перемоги, оскільки усі провідні світові лідери проігнорували запрошення Кремля. Тому він має провести цей парад з помпезними урочистостями і відразу після його проведення переключити увагу росіян на щось важливіше. Це може бути загострення ситуації в Україні. Але в такому випадку Захід може посилити санкції, тому Путін намагається міняти тактику. Його останні дії нагадують диверсійно-терористичні дії НКВД у 1939-1954 роках. І вбивство Калашнікова і Бузини – лише підтвердження зміни тактики Кремля.

Після завершення ІІ світової війни, коли СРСР уже не міг відкрито воювати на заході України, Сталін змінив тактику і направив на Галичину Агентурно-бойові групи НКВД, які тероризували мирне населення під виглядом УПА, водночас дискредитуючи повстанський рух. Копіюючи досвід НКВД, Путін може спробувати комбінацію усіх заходів радянських спецслужб без прямих бойових дій на Донбасі. У ці дні він спробує створити найвищу точку протистояння в Україні, використовуючи увесь агентурно-диверсійний потенціал на території України за виключенням Донбасу, де «вуха» Росії видно неозброєним оком.

Якщо проаналізувати дії Путін в Україні, то вимальовується ось такий план терористично-диверсійних заходів з арсеналу НКВД. 

Підготовка до агресії в Україні – інформаційна війна і впровадження агентів Кремля у владу - вдалася частково.

Україна має перемогти новий, російський фашизм

Пряме втручання і захоплення Криму – вдалося. Диверсії і відкрита війна на Донбасі було призупинено через санкції Заходу. Диверсії в інших містах України і розширення території сепаратистів поки не вдаються. Останні гучні вбивства в Україні і фейковий лист-погроза УПА як спроба активувати проросійськи налаштованих активістів і дестабілізувати ситуацію в Києві – в роботі.

Чого чекати далі?

Ми скоро можемо стати свідками антиукраїнської істерії в російських медіа, а також терору мирного населення по усій території України з боку псевдо-Національної гвардії, «улюбленого» Кремлем Правого сектора чи того ж фейкового УПА. Окремі заяви-погрози в бік влади з боку маловідомих воєнізованих формувань - уже з’явилися. Тепер усе залежить від організованості і відповідальності влади.

Напередодні 70-ліття від Дня Перемоги Україна має перемогти новий, російський фашизм.

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.