Как у нас на самом деле борются с коррупцией

0 комментировать
Борьба с коррупцией, которую показательно начала украинская власть – вынужденный шаг, вызванный давлением со стороны Запада

Уже давно відомо, що українські політики сповідують подвійні стандарти: одне думають, друге говорять, а третє роблять. Таке враження, що ми живемо наче у задзеркаллі: голосуємо не розумом, а емоціями; дивимося не на фаховість, а на красиві рекламні гасла. Тому важко не погодитися з думкою, що після виборів, як і після одруження, рідко отримуєш те, що хотів.

Проте в умовах передвиборчої лихоманки українські політики починають розкривати свої потаємні задуми, які у «звичайний» час, за завісою гарних слів і впевненої риторики, досить важко виявити. Але така сублімація дає нам розуміння того, чому ми ніяк не заживемо по-новому? І найважливіше, чому попри численні заклики і безпрецедентну фінансову підтримку Заходу, українські реформи або пробуксовують, або ж мають негативний для країни і її громадян ефект.

І ось нарешті прем’єр-міністр Яценюк поставив усі крапки над «і».

Виявляється, що в Україні антикорупційний прокурор потрібен не для боротьби з корупцією, а для того, щоб отримати черговий транш від МВФ і безвізовий режим з ЄС. Ось так, не більше і не менше.

Україна разом з Угандою та Коморськими островами – одна з найбільш корумпованих країн світу

Тому можна сміло говорити, що боротьба з корупцією, яку показово розпочали президент та уряд, є вимушеним кроком, до якого владу підштовхують західні партнери, економічна криза та настрої суспільства.

Звісно, читаючи різні рейтинги і соціологічні дослідження, важко повірити у правдивість намагань влади побороти корупцію. Наприклад, в індексі сприйняття корупції, складеному Transparency International, Україна посіла «почесне» 142 місце в 2014-му. В цьому списку Україна ділить цю сходинку з Угандою та Коморськими островами як одна з найбільш корумпованих країн світу. І це після Революції Гідності.

А влада і надалі своєю антикорупційною імітацією продовжує видурювати іноземні кредити і переконувати громадян у правдивості реформ та прогресивність боротьби з корупцією.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.