9 мая. Запрет коммунистов, холодность Европы и планы Путина

0 комментировать
Темой недели стали подготовка к празднованию 70- летия окончания Второй мировой и попытки предсказания замыслов Путина

Усі події минулого тижня навантажили стільки думок, що важко було впорядкувати їх. Насправді, тиждень, що минає, дав масу приводів  для роздумів щодо майбутнього України.

Все почалося з підготовки до святкування 70-ліття завершення Другої світової та передбачення задумів Путіна. Усі гадали, чи буде загострення ситуації на сході, чи почне Путін повномасштабну війну, чи чекатиме завершення «всеросійського екстазу», а вже потім, як у випадку із завершенням олімпіади «Сочі - 2014» - почне «собирать земли» руками зелених чоловічків.

Наступна подія - Саміт Україна – ЄС. Попри стриману критику аналітиків, цей захід дав нам надію, що економічна частина Угоди про асоціацію Україна – ЄС, на підтримку якої почався Майдан у листопаді 2013 року, таки вступить в силу з 1 січня 2016 року.  І так виглядає, що забаганки Росії щодо зупинки процесу євроінтеграції України будуть проігноровані європейськими лідерами.

Далі - донорська конференція  з міжнародної підтримки України, яка завершилася нічим. Зокрема, за словами прем’єра Арсенія Яценюка, Греція отримала $300 мільярдів допомоги, хоча там «немає війни, немає російських танків, а греки не борються з ядерною державою». Україна отримала лише $30 мільярдів у рамках загальної підтримки МВФ та від країн «Групи семи». Донори відповіли: спочатку реформи, а потім гроші.

Комуністи і проросійські сили провокуватимуть українців  радянсько-комуністичною символікою

Ну і на завершення міжнародних  подій напередодні 9 травня - «рятувальна операція Шкіряка», який перебуваючи на посаді  в.о. глави Державної служби з надзвичайних ситуацій, в умовах загоряння лісів під Чорнобилем і  проведення АТО, сам особисто вилетів у Непал, щоб врятувати 80 українців від стихії. Врешті, він створив надзвичайну ситуацію в Індії,  з якої прийшлося рятувати і його самого. І велике щастя, що евакуація наших громадян не потребувала оперативного реагування, а то б загинули усі, хто тиждень чекав «зоряного рятувальника».

З внутрішньополітичних очікувань змушують замислитися заяви різних високопосадовців щодо активізації диверсійно-терористичної активності. Очільники МВС хвилюються за провокації на 9 травня. Навіть наш президент висунув ультиматум терористичним організаціям  ДНР і ЛНР, а його представник Кучма навіть встиг провести з ними переговори. Примітно, що попри те, що на 9 травня очікуються провокації з використанням  символіки «колорадів»  і комуністів, законопроект  про заборону пропаганди комуністичної символіки, який був ухвалений ВР ще 11 квітня, досі не підписаний Петром Порошенком і не вступив у силу. Очевидно, що комуністи і проросійські сили, користуючись такою можливістю, провокуватимуть українців  радянсько-комуністичною символікою.  І не важко передбачити, що якийсь воїн АТО, який на війні захищав Україну ціною свого життя,  надивившись по телебаченню сюжетів про заборону червоних прапорів, кинеться виконувати ще не підписаний закон. Напевно, «міліція з народом» такого захисника України затримає за організацію «заворушень» і припинить «безчинства».

До речі, про бійців АТО. Арсеній Яценюк ініціював прийняття закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Того ж 11 квітня народні депутати прийняли його. Але якось виглядає не добре, коли уряд ініціює « необхідність постійного піклування про ветеранів війни, учасників визвольного руху та жертв нацизму», але  забуває про учасників сучасної війни на сході України, не виплачуючи допомоги сім’ям загиблих у теперішній війні.

 Пам’ятаємо. Перемагаємо.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.