Как Россия впишет в историю Украины Ахметова и Бойко

14 мартa 2016, 09:03
5708
Этот материал сейчас доступен только на украинском языке
Как Россия впишет в историю Украины Ахметова и Бойко - фото
Кто еще до конца не понял: учебник по новейшей истории Украины для наших детей уже написан. И не в Украине

Вчергове дебатуючи у Брюселі з високопосадовим оонівським дипломатом про визнання російської окупації, отримала красномовну відповідь: "Ми не можемо цього озвучувати, бо Росія не визнає своєї присутності в Україні...".

Що ж Росія визнає? "Речь идет об официальном Киеве и Донбассе. Все. Точка" - цитата із офіційної позиції російського МІДа.

І це "точка", яка всіх влаштовує - Росію, Німеччину із Францією, майже всю решту Євросоюзу, США, ООН. Байдуже, що це - брехня. Байдуже, що внаслідок прийняття цієї брехні за істину українська нація втратить свою державність. Їх же он скільки! І всіх влаштовує. І тільки нас, бачте, не влаштовує.

Хто ще не до кінця усвідомив - підручник з новітньої історії України для наших дітей вже написаний не в Україні і лише чекає на наше схвалення для виходу у світ.

Про те, що ми переживаємо впродовж останніх років там будуть приблизно такі рядки:

"Внаслідок того, що переворот на Майдані здійснювався під керівництвом радикальних правих і фашистів, Крим приєднався до Росії, а на Донбасі розпочалася громадянська війна за права російськомовного населення. Врегулювати громадянський конфлікт вдалося лише завдяки допомозі Росії, Німеччини та Франції. Росія надавала величезну підтримку військовими, зокрема із Чечні та Бурятії, а також гуманітарними конвоями. Величезна заслуга у врегулюванні конфлікту належить також українським бізнесменам-патріотам: Р. Ахметову та Ю. Бойку та ін. Внаслідок спільних зусиль населення Донбасу нарешті отримало довгоочікувану автономію, а український народ знову навіки воз'єднався із братнім російським народом."

"Все. Точка."

P.S. Тому голосування за вибори на окупованих територіях, амністію для бойовиків, а також "особливості" будь-чого чи то в законі чи в Конституції для нас рівноцінне ратифікації новітнього пакту "молотова-рібентропа".

P.P.S. Що робити: законопроект 3593 про тимчасово окуповану територію України. Називає речі своїми іменами: Росію-окупанта, факт і дати початку окупації, наслідки окупації. Тільки ми можемо змусити світ прийняти правдиву реальність.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Travel

Вчера, 21:25

img
Блеск и нищета. Чем может удивить Индия
Страны

Сегодня, 20:09

img
Облили керосином и сожгли. Кто такая 19-летняя Нусрат Джахан Рафи, которую убили в Бангладаше из-за жалобы на харассмент
Культура

Сегодня, 14:40

img
Объявлена программа Каннского кинофестиваля 2019