Ніякий російський конвой до України не пустять

0 комментировать
Ми не зверталися до РФ ні за якою допомогою, і вона нам не потрібна. Україна сама в стані забезпечити харчами жителів Донбасу

Мені і правда цікаво, чому інтелектуальна частина Facebook і журналістська аудиторія ведуться на російську пропаганду, поширюючи маячню і не довіряючи українським офіційним джерелам.

Перше. Ніякий російський конвой і колону до України не пустять. Якщо вони таки надумають вдертися - це буде пряме військове вторгнення. Двічі цей сценарій ми зупинили. Надзвичайно важкими дипломатичними зусиллями.

Друге. Ми не зверталися до РФ ні за якою допомогою, і вона нам не потрібна. Україна сама в стані забезпечити харчами жителів Донбасу. Проблема лише в тому, що територія окупована і наш груз терористи туди не пускають. Як і не дають вивезти дітей чи звільнити заручників. Сили АТО звужують кільце навколо бандитів і при цьому намагаються уникнути жертв серед цивільного населення. Яке потерпає від складної гуманітарної ситуації, що склалася в Луганську і Донецьку.

Третє. Тому Президент звернувся до Міжнародної організації Червоного Хреста з проханням організувати міжнародну гуманітарну місію на території, що знаходяться під терористами. Там наші громадяни, діти, старі люди. Ми не можемо безпечно завезти їм продукти, нас не пускають, місію Червоного Хреста пообіцяли впустити. Якщо для того, щоб громадяни України отримали продукти першої необхідності, потрібно, щоб в гуманітарному грузі був російський елемент (бо ж терористи залежні від Кремля, а Кремль тут перед всім світом розігрує спектакль про доброго гуманітарного царя), якщо це квиток, щоб доставити груз – ми підемо на це. Але - ніяких російських машин, водіїв, конвоїрів і миротворців тут не буде.

Не варто розмірковувати про гуманітарні конвої на диванах, попиваючи пиво " Балтика", заїдаючи цукерками "Червоної Москви" і бутербродом з сахалінською ікрою

Четверте. Після того, як з Червоним Хрестом українська сторона узгодила маршрут, логістику і інші технічні питання, ми почали формувати нашу гуманітарну колону, яка вже завтра відправиться в рамках міжнародної гуманітарної місії Червоного Хреста в постраждалі від покидьків регіони.

П'яте. Що буде з 280 камазами? Якщо там гуманітарна допомога - іі перевантажать на українському кордоні для потреб Червоного Хреста і під юрисдикцією Червоного хреста і тільки в такому вигляді вона може їхати в постраждалі райони. Ніяк інакше. Що в тих машинах - невідомо. Може, вони пусті , а іх водії - спецназівці. Може там заборонені до ввозу предмети. Тому ця колона в Україну легально і офіційно не в’їде. Ніяких російських машин, георгіївських стрічок, зірок, водіїв і конвоїрів тут не буде. Це є офіційна позиція влади.

Шосте. Всі , хто істерять, як Україна взагалі може погоджуватися на російський елемент в грузі, чомусь не чують ключового: ми не просили і не просимо, ми зупинили двічі вторгнення, ми не приймаємо колону і конвой, на територію, контрольовану українською владою нічого ніхто не везе. На територію, де орудують контрольовані Кремлем бойовики, потрібно завезти харчі - для невільних заручників, громадян України, і якщо для найманців присутність російського елементу в міжнародному гуманітарному грузі є квитком для того, щоб цивільне населення це отримало - добре.

Це все одно, як хтось засуджує , що в роки війни на окупованій німцями території хтось з місцевого населення з'їв німецьку галету. Перестаньте думати категоріями диванної сотні: все пропало, все здали. Україна не йде ні на які московські сценарії, ми тримаємося, як би важко це не було. Ну, і як ми не погоджуємося з присутністю російських продуктів і товарів в гуманітарні - то давайте почнемо з себе. Не варто розмірковувати про гуманітарні конвої на диванах, попиваючи пиво " Балтика", заїдаючи цукерками "Червоної Москви" і бутербродом з сахалінською ікрою. Почнемо з себе, друзі.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.