О маньяке с ядерным оружием и украинской Жанне д`Арк

2 комментировать
Уже и без того слабую Украину продолжают регулярно травить все, кому не лень воспользоваться сложившейся ситуацией в стране

Я шкодую, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя. І я розумію, що потрібно домовлятися з маніяком, тому що в нього є ядерна зброя.

І я розумію, що ситій Європі/європейцям абсолютно не усміхається стати свідками, очевидцями, жертвами третьої світової війни.

І так само не хочу, щоб серцем цієї війни була моя Україна. І так само не хочу, щоб нас насильно позбавляли органів. Навіть не дуже здорових. Одного вже немає, і це навряд апендикс, хоча легше вважати саме так.

Щодня відчуваєш, коли з нашого організму викачується кров. Звичайно, що організм отримує донорську. Але певна кількість цієї крові – отруєна. І маніяк з ядерною зброєю та решта вітчизняних і тих, хто поза країни, потвор, що користуються ситуацією, будуть регулярно труїти заслаблий організм.

А незабаром весна із авітамінозом та прагненням див, любові, тепла та кохання. І думаєш, що переможе: авітаміноз або ж тепло. І віриш в обидва явища. І ніц не знаєш і шкодуєш, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя…

Я розумію, що ситій Європі абсолютно не усміхається стати свідками, очевидцями, жертвами третьої світової війни

Немає комісії з моралі. Цікаво, чи вже запропонували церковники або ж чиновники нове тепле місце для пана Костицького? Зазвичай все це йде в договірному пакеті. Ліквідація, пропозиція.

Немає Яреми у вигляді генерального прокурора.

Але є Шокін, котрий колись вчився в Сільськогосподарській Академії і працював в Національному ботанічному саду, а тепер буде відповідати за резонансні справи країни, втім, деякі резонансні справи він відкривав як вічний прокурорський (з 1980 року в прокуратурі), а деякі порушувати відмовлявся, і не те, щоб я була категорично проти, але захотілося створити антикорупційний закон, трохи дебільний, як в деяких штатах США, котрим заборонити брати на всі владні позиції кумів президента, прем`єра і далі, далі, далі.

А тим часом Надія Савченко, котра все більше схожа на Жанну Д`арк залишається за гратами до травня. І про це ще до завершення судового засідання повідомили по «говноньюз». Що повертає до думок про маніяка, котрий володіє ядерною зброєю. А ще про мужню молоду українську жінку, котра голодує, носить одяг з національною символікою, не ховає очі та не здається попри все. І нам не можна здаватися. Попри все.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.