Кажется, не мы, а государство должно платить нам налоги

12 комментировать
Когда я вспоминаю, сколько и в каких направлениях работаю бесплатно и качественно, начинаю думать, что государству пора платить налоги мне

Коли я вкотре бачу, як кілька моїх сусідів лагодять асфальтову дорогу неподалік від мого дому, я починаю думати, навіщо я утримую комунальні служби.

Коли я бачу, як зусиллями правозахисників, адвокатів готується ґрунтовний документ про порушення прав людини та свобод під час Євромайдану, і надсилається до Міжнародного кримінального суду, я задаюся питанням, навіщо я утримую правоохоронну систему.

Коли я бачу, як наші спортсмени здобувають міжнародні нагороди, а потім все літо працюють запрошеними тренерами закордоном, а коли повертаються, вкладають зароблене у відкриття спортивних центрів та секцій, я міркую, навіщо я утримую чиновників від спорту.

Коли я бачу, що якісніші законодавчі акти продукують експерти громадського сектору, мені все важче дається схвально сприймати утримання уряду, парламенту тощо.

Коли я бачу, як письменники, музики, актори, режисери, художники влаштовують благодійні концерти, читання, виставки, кінопокази, я думаю, навіщо мені чиновництво від культури.

Коли я бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони

Коли я долучаюся до волонтерського руху та бачу роботу волонтерів, я не можу не думати про те, для чого утримувати чиновників від оборони, надзвичайних ситуацій, охорони здоров`я, транспорта.

Коли наш електрик дядько Ігор консультує весь будинок щодо того, як зберігати тепло і як на цьому економити, я замислююся над тим, навіщо нам чиновники від енергетики.

Крли я бачу, що освіту діти здобувають за допомогою репетиторів, а вища освіта може бути жахливої якості та й ніяк не впливає на соціальні ліфти, і більше переваг дає самоосвіта, мені видається зайвим утримувати чиновників від освіти.

Коли я бачу, як наші люди гарують в садах та городах, як культивуються, вирощуються рослини, овочі, фрукти і скільки за це здатна платити держава, я думаю, навіщо утримувати бюрократів аграрного сектору.

Коли я бачу, як мої колеги працюють з закордонними медіа, пишуть та перекладають статті, виступають під час конференцій, не можу не думати про доцільність утримання владних ідеологів.

Коли я думаю про суд… no comment.

А коли думаю, скільки та в яких напрямах працюю безоплатно і якісно, починаю думати, що державі час сплачувати податки мені.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.