Восьмая Рада. Кто возмущает, удивляет и настораживает

1 комментировать
По итогам выборов в парламент не попали осколки прошлого. А новым партиям придется потрудиться, чтобы не потерять кредит доверия

Я рада, що в Раді не буде Тігіпка, двурушного, підступного та непрофесійного з виразом обличчя «Аяжвамказав!» Це – моя персональна радість.

Мені шкода, що Анатолій Гриценко не навчився робити жодних висновків, звинувачує всіх у всьому, відбілюючи себе і так і застигнув в образі ображеного відмінника, котрого не люблять так, як двієчника Васю. Повна відсутність навіть не політичної зрілості, а зрілості в принципі.

Я рада, що в парламенті не буде комуністів, все. Ера цих людей скінчилася, можливо, ідеологія відродиться, але там не буде класичних перевертнів, котрі нарікають на міфічних олігархів та грізно тупотять ніжками у крокодилячому взутті.

Свобода пройшла. Бійок та різної непродуктивної дурні буде більше, ніж я думала. Їхні кандидати в особі, зокрема, Ігора Мірошниченка не тільки кладуть на закон про вибори, а й хизуються цим – не розумію, чого я мушу утримувати цих важких підлітків? А все ж добре починалося, і голосування були гідні, потрібно було подорослішати і все, але де там.

Я рада, що в парламент проходить «Самопоміч», тому що довіряю, зокрема Оксані Сироїд та Ірині Подоляк. Отримані вами відсотки – величезний вотум довіри, довіри, насамперед, киян. Це – сила, яку до парламенту наблизила ситуативність плюс активна робота з виборцем. Ви – експертний пул, не перетворюйтеся на популістів, у деяких з вас є такий потенціал. Думайте перед тим, як говорити. Слухайте своїх виборців.

Бійок та різної непродуктивної дурні буде більше, ніж я думала

Блок Порошенко та Народний фронт – незабаром перша конфронтація, вона вже у повітрі, я це відчуваю. Побачимо.

Повернення Юлі. Якщо жодних висновків нею зроблено не було, вона так і залишатиметься в минулому. В пост-пенітенціарному. Але в команді є молоді та зубасті, подивимося, чи по зубах цим активним людям хоча б поведінка та егоцентризм лідерки.

Опозиційний блок. Міг би набрати більше, якби не фактор Криму. Це всі відомі нам упирки, котрих важко поховати політично, бо потрібно було розбиратися на процесуальному рівні, не зважаючи на те, що війна, не зважаючи на те, що нема часу, щоб ці прізвища були не в політичному списку, а в вироках та судових рішеннях.

Ляшко. О, скільки в мене емоцій. Люди з аграрного сектору, іноді людина з вилами – це не боєць, а просто людина, котрій вила допомагають не впасти. Бережи Боже, наш малахольний народ, котрий так любить карнавали і казки.

Мажоритарники – це яма. І з цієї ями будуть підійматися, переважно, зомбаки. Це щоб було веселіше, і щоб ми відчували, з ким і в якій країні ми живемо, що змінилося, а що – ні.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.