Николай Лукашенко – первая леди Беларуси

3 комментировать
Пока Запад будет подыгрывать белорусскому диктатору, тот продолжит нарушать не только нормы протокола, но и закон

Не бажаючи демонструвати публіці ані стару дружину Галіну Радіоновну Лукашенко, ані матір Колі, Абельську Ірину Степанівну (одночасно і персонального лікаря), ані молодих коханок, старий-новий президент Білорусі Олександр Лукашенко воліє з’являтись на публіці виключно зі своїм сином


Фото: Forbes.ru

Фото: Forbes.ru


Коля Лукашенко вже встиг зустрітись із дружинами президентів США, Пакистану, Китаю, та багатьох інших, хоча за дипломатичним протоколом там би мала бути пані Лукашенко

Фото: Forbes.ru

Фото: Forbes.ru


В тому і проблема усіх пострадянських диктаторів, що вони проживають із молодими співгромадянками, а своїх дружин радянського минулого бояться показувати. Чи то з норм естетики, чи через те, що вони їм нагадують, як довго вони перебувають при владі. Чи може через те, що у них в клубі СНГ так прийнято. Назарбаєв, Путін, Лукашенко, свого часу і Янукович гребували дипломатичним та політичним поняттям «Перша Леді»

Фото: Forbes.ru

Фото: Forbes.ru


«Тиха диктатура» білоруського президента дозволяє йому порушувати і норми протоколу як в самій Білорусі, так і за кордоном. Точно так же, як переобиратись вп’яте. Кожен раз маневруючи між Росією та Заходом. Кожен раз обіцяючи бути корисним і там, і там. Паралельно придушуючи політичну опозицію, громадські організації, незалежну пресу, не даючи змогу вирости конкурентам та громадянському суспільству як інституції.

Тому і підрахунок завжди буде на його користь, стабільні 80% рейтингу. І доки Захід мовчатиме та маневруватиме у іграх старого номенклатурщика, дружинам західних перших осіб доведеться зустрічатись із «Першою Леді Білорусі» Колею Лукашенко. Якому до того часу уже буде добрих 30 років.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.