Кто должен возглавить антикоррупционную прокуратуру

0 комментировать
Лещенко необходимо вооружить, дать полномочия и запустить в бой против коррупции

Уже пролунали перші постріли на випередження про можливі провокації проти журналіста-депутата, відомого блогера Сергія Лещенка.  Він вкотре перейшов комусь дорогу, тому і починається нова/стара історія. 

І те, що його почали переслідувати, говорить виключно про одне - він на правильному шляху. Те що він робить, загрожує корупціонерам та казнокрадам. Вони його бояться, бо він викриває реальні схеми через знання матеріалу, інсайди спецслужб, зливи конкурентів та інші журналістські і не тільки джерела.

Звичайно, можливе переслідування може бути дискримінацією одного із тих, проти кого почав війну Сергій. Але їх всіх потрібно мести однією мітлою. Адже здорові люди дискредитацію журналіста, хоч і з депутатським значком, замовляти не будуть.

Тому не треба захищати Лещенка, жаліти, писати блоги чи ховати. Можливо, його потрібно озброїти, дати повноваження та запустити в бій проти корупції – зробити головою Антикорупційної прокуратури. 

Лещенко орієнтується в схемах, оскільки розслідував багато з них

Об’єктивно, він орієнтується в схемах, оскільки розслідував багато з них. Він знає, хто, де, коли і скільки, адже пише про олігархічні оборудки, офшори, суди, конфлікти та відмивання.

Вважаю, що призначенням Лещенка буде задоволена значна частина електорату і наші західні партнери. До Сергія теоретично теж можуть бути запитання, але їх не так багато, як до кандидатів, яких сьогодні пророчать на цю посаду.

Думаю, у разі такого призначення результат не забариться, і блоги швиденько перетворяться на реальні справи із реальними термінами, в яких будуть фігурувати відомі прізвища. Дуже і дуже відомі, навіть писати непристойно.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.