Україна продовжує практику уряду Януковича

0 комментировать
Такої кількості найдорожчих світових брендів легкових автомобілів немає в жодній країні світу. За вартість однієї машини можна забезпечити усім необхідним батальйон в зоні АТО більше, ніж на тиждень

Такої кількості найдорожчих світових брендів легкових автомобілів немає в жодній країні світу. За вартість однієї машини можна забезпечити усім необхідним батальйон в зоні АТО більше, ніж на тиждень

В країні нічого не змінилося, крім табличок на кабінетах. Незважаючи на війну з Росією,  продовжуються міжолігархічні війни, жорстока боротьба за сфери впливу та переділ власності

Після довгого перебування за кордоном мене не залишає відчуття, наче я повернувся не в свою країну,  а в якусь перевернуту реальність. Дуже шкідливо надто довго знаходитись в політичній еміграції.  Враження гнітючі. Вони наштовхують на думку, що причина нашої кризи лежить всередині України. Досі йдуть міжолігархічні війни, жорстока боротьба за сфери впливу, переділ власності.Але ж відбувається не просто війна України з Росією - хоча остання, звичайно, відстоює свої інтереси. Це найбільший міжнародний конфлікт за останні 50 років, який визначить нового держателя світового порядку як на найближчу, так і на віддалену перспективу.

В політичному плані в Україні нічого не змінилося, крім табличок на кабінетах. Не змінилася якість політики: кулуарні домовленості і далі залишаються її основною суттю. Гроші в Україні є. Такої кількості найдорожчих світових брендів легкових автомобілів немає в жодній країні світу. В день чергової сесії ВР біля стін парламенту я нарахував більше 30 RANGE ROVER, коло 50 останніх моделей Mercedes-Benz та всілякої іншої машинерії вартістю більше $100 тис. За гроші, витрачені на придбання однієї такої машини, можна забезпечити усім необхідним батальйон в зоні АТО більше, ніж на тиждень.

Економічна політика уряду потребує значної корекції відповідно до вимог воєнного часу.

В день чергової сесії ВР біля стін парламенту я нарахував більше 30 RANGE ROVER, коло 50 останніх моделей Mercedes-Benz та всілякої іншої машинерії вартістю більше $100 тис

Незважаючи на затяжну економічну кризу, Україна продовжує практику уряду Януковича по виводу з України значної кількості коштів.Тільки за офіційними даними, обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу) з України в економіку країн світу на 1 квітня 2014 р. становив $6608,4 млн, у тому числі у країни ЄС – $6068,1 млн (91,8% загального обсягу), в інші країни світу – $540,3 млн (8,2%).

За попередніми експертними оцінками, всього за січень-червень 2014 року з України було виведено до $30 млрд. Це при тому, що одночасно ми випрошуємо в МВФ $17 млрд, які важким тягарем ляжуть на плечі українців.Це ще раз підтверджує тезу, що українські олігархи, незважаючи на політичне забарвлення, продовжують грабувати українську державу і призводити до більшого зубожіння народу.

Прямі інвестиції з України здійснено до 47 країн світу, переважна їхня частка спрямована до Кіпру (88,0%). В той же час капітальні інвестиції в Україні становили всього 76,9 % до аналогічного періоду 2013 року.

Вперше за останні 3 роки відбулося різке падіння обсягів сільськогосподарського виробництва. У січні-червні минулого року індекс обсягу сільськогосподарського виробництва порівняно з відповідним періодом  2013р. становив  96,1%, у тому числі в аграрних підприємствах – 92,8%, у господарствах населення – 98,9%. Це пряма втрата на світових ринках аграрної продукції і зменшення надходжень до державного бюджету України. 

Вже більше півроку продовжується падіння обсягів промислового виробництва. У січні-червні поточного року індекс обсягу сільськогосподарського виробництва порівняно з відповідним періодом  2013р. становив  96,1%, у тому числі в аграрних підприємствах – 92,8%, у господарствах населення – 98,9%.

Обнадійливих тенденцій, пов’язаних з впровадженням економічних реформ, у даний час не спостерігається.

Для стабілізації економічної ситуації має бути вироблений чіткий план антикризових дій, який має чітко визначати підсилення ролі державного  регулювання контролю економічних процесів і відповідальності Уряду за економічну політику. В умовах, коли на території країни ведуться воєнні дії, уповання на те, що ринкові механізми самі владнають стан економіки, є повною утопією і незнанням об’єктивних економічних процесів.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.