Снова распятые мальчики. Самый гадкий фильм об Украине

11 комментировать
Історія з цим кіно має дуже протверезити Україну

Історія з цим кіно має дуже протверезити Україну

Не нужно думать, что это случайность - чем ближе к дате снятия санкций, тем больше будет сенсаций

"Привет!" - кричить якийсь чоловік, що йде по київській вулиці. "Хайль Гитлер", - перекладає автор. Це, в принципі, все, що треба знати про фільм Поля Морейри на французькому Canal+.

Історія з цим кіно має дуже протверезити Україну. Воно чітко витримане в стилі найогидніших взірців "Русских сенсаций". Настільки, що руйнуються всі ілюзії про європейську журналістику одразу.

Якщо на одному з найкращих французьких каналів таке можливо, це означає, що на європейському телебаченні можливо все - такі самі розіп'яті хлопчики та засмажені снігурі, як і в Росії. На жаль. Не треба наївно вважати, що це випадковість - чим ближче до рішення про зняття санкцій, тим більше різних сенсацій з'являтиметься.

І не тому, що Кремль, Росія, ФСБ... Просто Росія як була для Європи овіяною ореолом романтики, так і залишається. Це для людей культури, інтелігенції. А для бізнесу втрата зв'язків з Росією - безглузда катастрофа.

Для них комунізм - це справедливість, рівність і братерство, а не геноциди, Сталін, Берія та ГУЛАГ

Зрештою, не треба недооцінювати той факт, що для Європи, як і для Росії, "фашист" - найстрашніша політична лайка. "Extrême droite" - ультраправі - якщо таким епітетом когось наділяють, це абсолютно непоправно і "не рукопожатно". Водночас, абсолютне божество для французького інтелектуала - це який-небудь троцькіст із Донецька. Та навіть просто комуніст.

Для них комунізм - це справедливість, рівність і братерство, а не геноциди, Сталін, Берія та ГУЛАГ. І я б навіть не шукала в цьому винного. Так є. Тому запасаймось силами.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.