23 жовтня 2017, понеділок

Україні час подумати про статус жінок в армії та на передовій - The Daily Signal

коментувати
Жінки, крім іншого, несуть великий психологічний вантаж, стаючи свідками страждань, які приносить війна

Жінки, крім іншого, несуть великий психологічний вантаж, стаючи свідками страждань, які приносить війна

Українки відіграють ключову роль у російсько-українській війні, однак офіційно не мають права служити в регулярній українській армії.

Жінки служать на передовій, працюють військовими медсестрами і навіть снайперами, а також допомагають військам в якості волонтерів, збираючи життєво необхідну допомогу і доставляючи її на лінію фронту. Про це пише видання The Daily Signal. Проте всі вони належать до добровольчих батальйонів.

"Тепер, коли Україна взялася приборкати добровольчі батальйони, включаючи їх до складу регулярної армії або Національної гвардії, жінки-воїни змушені офіційно записуватися кухарями або штабістами", - пише автор статті Нолан Петерсон, що зустрівся з такими українками і описав їх мужність.

Україні варто визначитися щодо подальшої ролі жінок-солдатів, які зарекомендували себе в боях і не хочуть, щоб їхня роль зводилася до допомоги за лінією фронту, вважає автор. Крім того, вони не отримують відповідної зарплати, пільг або нагород нарівні з чоловіками, з якими служать пліч-о-пліч, поділяючи ризики й умови життя на передовій. Жінки також несуть великий психологічний вантаж, стаючи свідками страждань, які приносить війна.

Переклад Голос Америки

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Інопреса ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: