28 червня 2017, середа

США підготували відповідь на нові прояви російського авантюризму в Європі - Financial Times

коментувати
США мають намір відреагувати на недавню поведінку Росії, в тому числі на порушення договору про ракети середньої дальності

США мають намір відреагувати на недавню поведінку Росії, в тому числі на порушення договору про ракети середньої дальності

США підготували відповідь на нові прояви російського авантюризму в Європі у вигляді додаткового фінансування заходів, спрямованих на стримування РФ.

Зокрема, в якості сигналу, адресованого Росії, Пентагон збільшить бюджет своїх європейських операцій в наступному фіскальному році, повідомляє Инопресса з посиланням на матеріал Financial Times.

Так, збільшення фінансування спрямоване на більш енергійне стримування РФ, нові прояви російського авантюризму, особливо в країнах Балтії. Також, це повинно заспокоїти американських союзників, які засумнівалися, що США довгостроково дбають про їх безпеку.

За словами помічника міністра оборони США Брайана Маккіона, зростання фінансування європейських операцій в бюджеті на 2017 фіскальний рік, є реакцєю на останню активність РФ в цьому регіоні.

"Ми інвестуємо в ряд можливостей, деякі з яких вже були в раніше розроблені, а інші стануть новинкою, або будуть нарощуватися в бюджеті на 2017 рік... Вони (росіяни - ред.) побачать цю діяльність, побачать її в нашому бюджеті. І, як ми вважаємо, вони почнуть розуміти, що наша відповідь зовсім не зміцнює їх безпеку", - повідомив Маккіон на слуханнях у Конгресі.

Раніше повідомлялося, що США розглядають можливість введення нових санкцій відносно Росії у зв'язку з невиконанням Москвою договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

За словами заступника держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Роуз Гетемюллер, Москва порушила договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД).

Нагадаємо, авторитетний журнал Foreign Policy повідомив, що вперше після розпаду Радянського Союзу, міністерство оборони США оновлює свої плани на випадок непередбачуваних обставин - збройного конфлікту з Росією, зокрема, на території країн Балтійського регіону.

При цьому, в Пентагоні всіляко підкреслюють готовність вести конструктивний діалог з Москвою, заперечуючи можливість відновлення Холодної війни між двома державами, і тим більше, початку військового зіткнення

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: