25 вересня 2017, понеділок

Росія витратила на війну з Україною $377 мільярдів – Ілларіонов

коментувати
Путін почав готуватися до війни чотири роки тому - Ілларіонов

Путін почав готуватися до війни чотири роки тому - Ілларіонов

Колишній Радник Путіна і економіст Андрій Ілларіонов підрахував, що РФ витратила на війну з Україною $377 мільярдів.

"Один з варіантів оцінки вартості війни з Україною був запропонований у доповіді Путін.Війна. Підсумкова оцінка, отримана підсумовуванням результатів кількох зазначених у доповіді позицій (прямі витрати, біженці, Крим), склала близько 800 млрд. руб., або приблизно 18 млрд. дол. за панівним у 2014-15 роках валютним курсом", - пише Ілларіонов у своєму блозі.

Економіст додає, що ця оцінка не охоплює всіх витрат, які у цьому випадку слід враховувати.

"По-перше, всі військові витрати у війні проти України набагато більші, ніж прямі витрати на ведення воєнних дій безпосередньо на території України. По-друге, витрати на підготовку і ведення війни з Україною почали здійснюватися задовго до початку воєнних дій проти України. По-третє, нинішня війна, розпочата Кремлем, – це війна не тільки з Україною. По-четверте, додаткові витрати у зв'язку з підготовкою та веденням воєнних дій несе не тільки державний бюджет, але й приватний сектор", - аргументує економіст.

Ілларіонов підрахував, що загальна ціна нинішньої війни становить приблизно 377 млрд. дол. При цьому економіст рахує ці витрати за останні чотири роки. Це він пояснює прийняттям Кремлем програми переозброєння російських збройних сил на суму в 20 трлн.руб у 2011 році, що, за фактом, можна вважати початком  підготовки до військової агресії проти України.


Нагадаємо, за підрахунками Світового банку збиток від війни у Сирії становив 170$ мільярдів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: