23 жовтня 2017, понеділок

Росія несе для ЄС більшу небезпеку, ніж біженці - генерал НАТО

коментувати
Держава, що порушує міжнародні договори, на думку Павела, несе більшу загрозу 

Держава, що порушує міжнародні договори, на думку Павела, несе більшу загрозу 

Голова Військового комітету НАТО і колишній начальник Генерального штабу Чехії генерал Петр Павел спростував заяву президента Мілоша Земана з приводу небезпеки припливу біженців в ЄС, зазначивши, що РФ несе більшу загрозу для Європи.

"Якщо з двох загроз вибирати більш значну, то держава, що володіє винятковим військовим арсеналом, включаючи ядерну зброю, і яка не бентежачись порушує міжнародні договори, безсумнівно, виходить з точки зору наявності ризику на першу позицію", - цитує його Радіо Прага.

Крім того, генерал спростував думку голови Чехії про те, що приплив мігрантів в країни Євросоюзу є організованим.

"Необхідно прийняти до уваги, що частина з них (біженців) є економічними мігрантами, що відправилися в дорогу з метою поліпшення свого соціального і економічного становища. Кількість їх збільшилася, у тому числі і в результаті відкритості деяких європейських країн. Якщо б деякі держави меншою мірою показували свою готовність приймати біженців, і про це було добре відомо, то потік економічних мігрантів був би скромнішим", - вважає Павел.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рамках нової стратегії національної безпеки Великобританія визнала Росію найбільшою загрозою.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: