23 листопада 2017, четвер

Путін зробив реверанс у бік США і визнав існуючу геополітичну реальність

коментувати
Росії потрібна така потужна країна, як США

Росії потрібна така потужна країна, як США

Президент Росії Володимир Путін виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі заявив, що бачить в особі США єдину наддержаву, повідомляє Інтерфакс.

За словами Путіна, США є великою державою, але він вважає, що американці не повинні втручатися у справи РФ і впливати на відносини Москви і Брюсселя:

"Сьогодні (США – Ред.), напевно, єдина супердержава. Ми це приймаємо. Ми хочемо і готові працювати зі Сполученими Штатами", - заявив Путін на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

Також він зазначив, що світові, як і Росії, потрібна така потужна країна, як США.

"Але нам не потрібно, щоб вони постійно втручалися в наші справи, вказували, як нам жити, заважали Європі будувати з нами відносини", - підкреслив Путін.

За словами Путіна, діючі антиросійські санкції взагалі не стосуються США - самі обмежувальні заходи і відповідь на них Росії торкнулися лише Європу.

"Взагалі їм наплювати на ці санкції...на наслідки наших дій, вони на них ніяк не відбиваються. На Європі відбиваються, а на США ніяк не відбиваються. Нульовий ефект. Але американці говорять своїм партнерам: треба потерпіти. Навіщо вони терплять? Але якщо хочуть, нехай терплять", - продовжив Путін.

За його словами, РФ готова працювати з будь-яким обраним президентом США, якому висловить довіру американський народ.

Відносини між РФ і Заходом значно погіршилися після російської агресії проти України - анексії Криму та вторгнення в східні області країни. ЄС в наприкінці 2015-го продовжив раніше введені антиросійські санкції ще на півроку, а США в грудні підсилили санкційний тиск на Кремль, ввівши додаткові обмеження проти російських компаній, які працюють в окупованому Криму.

В цілому, Захід впевнений, що санкції залишаться в силі до повного виконання Російською Федерацією Мінських угод.

У той же час, Кремль апелює до нібито неконструктивного відношення Заходу до російських інтересів, і що нинішня криза обумовлена саме діями США на території країн, які колись входили до складу СРСР.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: