11 грудня 2017, понеділок

Питання Містралів: Мінфін Франції не дозволив Кремлю мимоволі отримати зайвий мільярд

коментувати
Французькі ЗМІ збільшили суму компенсації Кремлю за непоставлені Містралі

Французькі ЗМІ збільшили суму компенсації Кремлю за непоставлені Містралі

Франція поверне РФ в якості компенсації за Містралі менше 1 млрд євро, повідомляє Європейська правда з посиланням на Le Figaro.

Зокрема, міністр фінансів Франції Мішель Сапен спростував інформацію найстарішої французької сатиричної газети Le Canard enchaîné про те, що Париж виплатить Москві 2 млрд євро компенсації за Містралі.

Сапен зазначив, що сума виплати буде менше 1 млрд євро, а інформація ЗМІ є звичайним газетним фейком.

"Ви отримаете всі дані, передані парламентаріям...Всі цифри будуть повністю прозорі, це нормально, нам потрібна прозорість", - зазначив міністр.

Як зазначив Сапен, текст угоди між РФ і Францією про припинення контракту на поставку двох вертольотоносців класу" Містраль, буде прийнятий французьким урядом до кінця серпня.

Раніше, міністр оборони Франції Жан-Іва Ле Дріана, заявив, що виплати Парижем російській стороні у зв'язку з неможливістю передати їй два вертольотоносця Містраль становлять менше 1,2 млрд євро.

"Початкова вартість двох кораблів становила близько 1,2 млрд євро. Згідно з досягнутою угодою, виплати за Мистралям будуть нижче", - сказав міністр в інтерв'ю французьким ЗМІ, назвав досягнуту з Москвою угоду "кращим із можливих варіантів".

Нагадаємо, Франція і Росія остаточно домовилися про розірвання контракту по Мистралям.

26 травня Франція прийняла остаточне рішення про відмову від прожажу французьких вертольотоносців Містраль на тлі небажання поставляти озброєння країні-агресору.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: