12 грудня 2017, вівторок

ООН повинна пристосовуватися: Путін озвучив основні тези свого виступу на Генасамблеї організації

коментувати
Президент РФ збирається озвучити російське бачення сьогоднішніх міжнародних відносин

Президент РФ збирається озвучити російське бачення сьогоднішніх міжнародних відносин

Глава Кремля Володимир Путін у своєму виступі на Генасамблеї ООН має намір позначити російське бачення міжнародних відносин, а також майбутнього цієї організації.

За його словами, для Росії, як правонаступниці Радянського Союзу, який є державою-засновником Організації Об'єднаних Націй, очевидно, що ООН необхідно пристосуватися до нових реалій, передають російські ЗМІ.

"Ясно, що ООН повинна пристосовуватися до світу, що змінюється, і ми всі постійно дискутуємо на цей рахунок: як вона повинна змінюватися, якими темпами, що має якісно змінитися", - заявив Путін.

Як відзначив президент РФ, він також має намір скористатися трибуною ООН, щоб озвучити російське бачення сьогоднішніх міжнародних відносин.

"Зрозуміло, доведеться сказати - і навіть не те, що доведеться, а потрібно буде скористатися цією міжнародною трибуною для того, щоб дати російське бачення сьогоднішніх міжнародних відносин та майбутнього цієї організації і світової спільноти", - сказав він.

Крім того, Путін також збирається порушити тему боротьби з тероризмом і угрупованням Ісламська держава зокрема.

"Я думаю, просто не сумніваюся, що про проблему боротьби, про необхідність боротьби з тероризмом будуть говорити практично всі виступаючі з трибуни Організації Об'єднаних Націй, і мені теж не втекти від цієї теми", - додав глава РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська делегація на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним не має наміру порушувати під час сесії Генасамблеї ООН проблему конфлікту на сході України.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: