26 липня 2017, середа

Косово не прийняли в ЮНЕСКО: Росія і Сербія проти

Генеральна асамблея ЮНЕСКО проголосувала проти прийняття Косово в цю організацію, повідомляє B92
У голосуванні взяли участь 142 члени ЮНЕСКО. Для прийняття Косово в організацію було необхідно 95 голосів. "За" проголосували 92 країни. Проти було подано 50 голосів, представники 29 країн утрималися. Проти прийняття Косово в ЮНЕСКО проголосували, зокрема, КНР, Росія, Білорусь, Казахстан, Бразилія, Північна Корея, Венесуела та Палестинська
коментувати
Москва вважає Косово частиною Сербії

Москва вважає Косово частиною Сербії

Генеральна асамблея ЮНЕСКО проголосувала проти прийняття Косово в цю організацію, повідомляє B92.

У голосуванні взяли участь 142 члени ЮНЕСКО. Для прийняття Косово в організацію було необхідно 95 голосів. "За" проголосували 92 країни. Проти було подано 50 голосів, представники 29 країн утрималися.

Проти прийняття Косово в ЮНЕСКО проголосували, зокрема, КНР, Росія, Білорусь, Казахстан, Бразилія, Північна Корея, Венесуела та Палестинська автономія.

Косово проголосило незалежність у 2008 році. Її визнали більшість країн світу, зокрема США і країни Європейського Союзу. Росія незалежність Косово не визнала. Москва вважає Косово частиною Сербії.

ЮНЕСКО - організація ООН з питань освіти, науки і культури. Щоб вступити в неї, державі чи території не обов'язково бути членом ООН або мати загальновизнаний незалежний статус. У 2011 році в ЮНЕСКО була прийнята Палестинська автономія, яка на міжнародному рівні не має статусу держави.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: