26 липня 2017, середа

ЄС приготувався відкрити новий фронт у санкційній війні проти Росії - ЗМІ

ЄС не виключив введення нових санкцій проти РФ через її військову компанію в Сирії, повідомляє Інтерфакс з посиланням на високопосадове європейське джерело
Зокрема, за словами джерела, введення нових санкцій можливо, якщо в Брюсселі вважатимуть дії російських військових такими, які "не відповідають завданням боротьби з тероризмом" або спрямованими не тільки проти ІД". "Такий розвиток подій можливий. Ми будемо слідкувати за діями Росії в Сирії. Однак зараз говорити про такий сценарій ще рано", -
коментувати
Такий розвиток подій можливий, якщо дії РФ в Сирії вважатимуть такими, що не відповідають завданням боротьби з тероризмом і якщо будуть підтверджені удари російської авіації по опозиції

Такий розвиток подій можливий, якщо дії РФ в Сирії вважатимуть такими, що не відповідають завданням боротьби з тероризмом і якщо будуть підтверджені удари російської авіації по опозиції

ЄС не виключив введення нових санкцій проти РФ через її військову компанію в Сирії, повідомляє Інтерфакс з посиланням на високопосадове європейське джерело.

Зокрема, за словами джерела, введення нових санкцій можливо, якщо в Брюсселі вважатимуть дії російських військових такими, які "не відповідають завданням боротьби з тероризмом" або спрямованими не тільки проти ІД".

"Такий розвиток подій можливий. Ми будемо слідкувати за діями Росії в Сирії. Однак зараз говорити про такий сценарій ще рано", - сказало джерело.

Однак, згідно з європейськими джерелами російських урядових ЗМІ, в даний момент ні про які нові санкції проти Кремля мови бути не може.

Відзначимо, що подібна інформація з'явилася на тлі заяв глави Європейської комісії Жан_Клода Юнкера про те, що ЄС потрібні кращі відносини з Росією, а Вашингтон не може диктувати Брюсселю, яким чином йому будувати відносини з Москвою.

Нагадаємо, що ЄС, поряд з іншими західними країнами, ввів санкції відносно Росії у зв'язку з російською агресією в Україні, а також досить прохолодно ставиться до військових дій Москви в Сирії.

Згідно з інформацією західних ЗМІ, санкції проти РФ швидше за все будуть продовжені і на 2016 рік.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: