13 грудня 2017, середа

Японія висловила Китаю протест після виявлення радара в Східно-Китайському морі

коментувати
Японія висловила побоювання, що Китай може використовувати газовидобувні платформи в акваторії спірних вод як військові станції.

Японія висловила побоювання, що Китай може використовувати газовидобувні платформи в акваторії спірних вод як військові станції.

Міністерство закордонних справ Японії висловило ноту протесту Китаю у зв'язку з виявленням радара на одній з китайських платформ у водах Східно-Китайського моря.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву японського зовнішньополітичного відомства.

На одній із 16 китайських платформ, призначених для розробки газових родовищ, у Східно-Китайському морі японські фахівці виявили радіолокаційний радар. Японія висловила побоювання, що Китай може використовувати газовидобувні платформи в акваторії спірних вод як військові станції.

6 серпня 230 риболовних суден і сім кораблів китайської берегової охорони увійшли у води, що омивають незаселені острови, які перебувають під контролем Японії. На ці острови претендує Китай.

Офіційно китайським рибальським суднам дозволено перебувати в японських водах, але претензії Токіо викликав той факт, що одночасно на підконтрольну Японією територію увійшли більше сотні суден.

У червні Японія зафіксувала у своїх територіальних водах розвідувальне судно китайського флоту.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: