26 липня 2017, середа

Форум у Давосі: Порошенко і Байден провели переговори - головні тези

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден провели 4-годинні переговори в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум
Як повідомляє прес-служба глави української держави, сторони обговорили ряд ключових питань: - Під час переговорів були підняті, в першу чергу, питання безпеки. Сторони ще раз підкреслили, що альтернативи Мінському процесу не існує. "Ми маємо повну підтримку Сполучених Штатів Америки щодо повної імплементації Мінського процесу, який має складову
коментувати
Порошенко проводить зустрічі в Давосі
Фото: Прес-служба АП

Порошенко проводить зустрічі в Давосі

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден провели 4-годинні переговори в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, сторони обговорили ряд ключових питань:

- Під час переговорів були підняті, в першу чергу, питання безпеки. Сторони ще раз підкреслили, що альтернативи Мінському процесу не існує.

"Ми маємо повну підтримку Сполучених Штатів Америки щодо повної імплементації Мінського процесу, який має складову у сфері безпеки", - заявив Порошенко.

- Порошенко і Байден домовилися про скоординовані дії, які повинні забезпечити припинення вогню, обстрілів, безперешкодний доступ представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в пункти зберігання важкої зброї і до кордону. Крім того, є домовленості про координацію дій щодо звільнення українських заручників.

- США та Україна домовилися активізувати політичний процес, який включає підготовку модальностей виборів на окупованій території у відповідності з українським законодавством з широкою участю міжнародних спостерігачів.

- За словами Порошенка, піднімалося також питання підтримки Штатами українських реформ та військово-технічного співробітництва двох країн, а також реформа сектора безпеки.

- Байден і Порошенко обговорили питання співпраці в галузі енергетики.

"Проект "Північний потік-2" є суто політичним, спрямованим як проти України, так і проти значної кількості держав Європейського Союзу, і ми будемо діяти ефективно, щоб його зупинити", – підкреслив український президент.

Вчора, 20 січня, в Давосі стартував Всесвітній економічний форум. Порошенко планує взяти участь у неформальних засіданнях світових економічних лідерів на тему "Імперативи на 2016 рік" та "Боротьба з гібридними погрозами"

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: