23 вересня 2017, субота

Експерти Давосу передрекли Росії серйозні проблеми економічного порядку

коментувати
Росії загрожує її економіка

Росії загрожує її економіка

Доповідь, заснована на опитуванні 750 членів Всесвітнього економічного форуму, опублікована за тиждень до офіційного відкриття майданчика в Давосі, описала основні загрози для Росії економічного порядку в 2016 році, повідомляє РБК.

Зокрема, в новому році РФ будуть загрожувати бюджетний дефіцит, гіперінфляція і безробіття. Москва і її партнери в Центральній Азії зі 100-відсотковою ймовірністю зіткнуться з бюджетним дефіцитом через падіння цін на нафту і внутрішнього попиту.

Інфляція чекає Росію і її сусідів з 86-відсотковою ймовірністю, передрікають аналітики. Цьому посприяє знецінення національних валют по відношенню до долара, скорочення держрезервів, а також ймовірна нездатність влади провести глибокі структурні і бюджетні реформи, необхідні для підтримки економічного зростання.

Таким чином, перед Росією стоять виклики не геополітичної, а економічної природи.

Однак, незважаючи на це, РФ будучи енергетичною державою та володіючи другим за величиною у світі ядерним арсеналом, продовжить грати активну роль в геополітичному світопорядку.

Опитані експерти вважають, що російське майбутнє залежить від балансу між модернізацією і опорою на експорт сировини і того факту, що нинішнє керівництво все частіше дивиться на Схід, сподіваючись на зміцнення політико-економічних зв'язків.

Раніше, міністр фінансів РФ Антон Сілуанов заявив, що якщо російський держбюджет не привести у відповідність з поточною економічною ситуацією, країну чекає криза, схожа на 1998-99 рр.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: