26 липня 2017, середа

Десять країн Євросоюзу розкритикували проект російського газопроводу Північний потік - 2

Плани Росії з будівництва газопроводу Північний потік - 2 суперечать інтересам Європейськго Союзу і становлять ризик подальшої дестабілізації в Україні, заявили глави урядів 10 європейських країн у листі до Європейської комісії
Як повідомляє Reuters, лист, написаний 26 листопада, підписали глави урядів Болгарії, Чехії, Естонії, Греції, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії та Словаччини. Вони закликали провести ретельну перевірку проекту газопроводу і закликали до широкого обговорення Північного потоку -2 на саміті Євросоюзу, що пройде у грудні. Читайте
коментувати
Північний потік - 2 є проектом газопроводу з Росії до Німеччини

Північний потік - 2 є проектом газопроводу з Росії до Німеччини

Плани Росії з будівництва газопроводу Північний потік - 2 суперечать інтересам Європейськго Союзу і становлять ризик подальшої дестабілізації в Україні, заявили глави урядів 10 європейських країн у листі до Європейської комісії.

Як повідомляє Reuters, лист, написаний 26 листопада, підписали глави урядів Болгарії, Чехії, Естонії, Греції, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії та Словаччини.

Вони закликали провести ретельну перевірку проекту газопроводу і закликали до широкого обговорення Північного потоку -2 на саміті Євросоюзу, що пройде у грудні.

"Розширення Північного потоку для постачання додаткових обсягів газу прямо в Німеччину може мати серйозні наслідки для Києва та країн ЄС", - наголошено у листі.

При цьому підкреслено, що збереження транзиту газу через територію України є стратегічним інтересом Євросоюзу не тільки з енергетичного погляду, а також послужить зміцненню стабільності у східноєвропейському регіоні.

Раніше віце-президент Єврокомісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович також заявив, що будівництво газопроводу Північний потік - 2 не лежить у сфері інтересів Євросоюзу.

Північний потік - 2 є проектом газопроводу з Росії до Німеччини, по суті це розширення Північного потоку.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: