13 грудня 2017, середа

Захід вирішив послабити тиск. Ходорковський відреагував на рішення Гаазького суду по справі ЮКОС

коментувати
Захід вирішив послабити тиск. Ходорковський відреагував на рішення Гаазького суду по справі ЮКОС

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський прокоментував рішення Гаазького суду про скасування виплати $50 млрд акціонерам ЮКОСа.

За словами політика, Захід вирішив послабити свій тиск на Кремль, однак, він сам, як і раніше буде йти до зміни режиму іншим шляхом.20 квітня, Окружний суд Гааги відмінив рішення про виплату Росією екс-акціонерам компанії ЮКОС компенсації в розмірі $50 млрд, повідомив представник РФ в суді. Колишні акціонери ЮКОСа мають намір подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, в липні 2014 року Третейський суд в Гаазі задовольнив позов колишніх акціонерів НК ЮКОС і зобов'язав Росію виплатити їм $50 млрд в якості компенсації за експропріацію компанії.

У тому ж місяці Європейський суд з прав людини зобов'язав Росію виплатити компенсацію в 1,86 млрд євро, а також 300 тис. євро як відшкодування судових витрат.

У листопаді 2014 року Росія подала в Окружний суд Гааги три клопотання про скасування арбітражних рішень, винесених Гаазьким арбітражним судом за позовами колишніх акціонерів ЮКОСа.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: