17 грудня 2017, неділя

Всі члени ЄС згодні продовжити санкції проти Росії - ЗМІ

коментувати
Європа єдина в питанні продовження санкцій

Європа єдина в питанні продовження санкцій

Всі країни-члени Європейського Союзу згодні з необхідністю продовжити економічні санкції проти Росії на півроку, заявив високопоставлений представник співдружності.

"Я не чекаю ніякого обговорення. Чому я так кажу, хоча я можу бути неправий, тому що я ґрунтуюся на переговорах між представниками", - цитує російське агентство представника ЄС.

При цьому він зазначив, що "всі 28 країн переконані, що березневі висновки, які встановлюють ясний зв'язок між повною імплементацією мінських угод і продовженням санкцій, раніше діють".

"Це означає, що всі 28 лідерів підтримують ідею продовження санкцій на найближчі шість місяців", - наголосив представник ЄС.

У той же час він нагадав, що "одна з делегацій підняла питання процедури, якої ми повинні дотримуватися".

"Це відображено у листі голови (Євроради Дональда) Туска. Формальний процес пройде після Євроради на рівні постійних представників. З цього питання у нас є консенсус, цей консенсус буде відображений у законодавчому процесі, починаючи з п'ятниці у другій половині дня. Я думаю, що засідання Coreper пройде в п'ятницю після саміту", - сказав єврочиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посли країн-членів Європейського союзу вирішили відкласти розгляд питання про продовження економічних санкцій проти Росії. ЗМІ вказували, що з такою ініціативою виступила Італія, яку підтримали Угорщина та Австрія.

10 грудня заступник міністра фінансів США Адам Шубін закликав Євросоюз продовжити санкції проти Росії.

11 грудня Верховна Рада України прийняла звернення до парламентів іноземних держав, Європейського парламенту та міжнародним парламентським асамблеям з закликом про продовження і посилення санкцій проти Росії.

15 грудня президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що Європейський Союз розгляне питання продовження санкцій проти Росії в п'ятницю, 18 грудня.


 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: