26 липня 2017, середа

У Македонії сотні мігрантів пішли на прорив поліцейських кордонів, є постраждалі

У Македонії близько тисячі нелегальних мігрантів змогли прорватися через поліцейські кордони з боку Греції в Македонію, повідомляє Російська служба ВВС
Ще в четвер влада Македонії оголосила режим надзвичайної ситуації на кордоні з Грецією через зростаючий потік біженців у країну. Після закриття кордону кілька тисяч людей провели ніч біля пропускних пунктів, а вранці в п'ятницю спробували прорватися на територію країни. Щонайменше десяти постраждалим знадобилася медична допомога, оскільки поліція
коментувати
Близько тисячі нелегальних мігрантів змогли прорватися через поліцейські кордони

Близько тисячі нелегальних мігрантів змогли прорватися через поліцейські кордони

У Македонії близько тисячі нелегальних мігрантів змогли прорватися через поліцейські кордони з боку Греції в Македонію, повідомляє Російська служба ВВС.

Ще в четвер влада Македонії оголосила режим надзвичайної ситуації на кордоні з Грецією через зростаючий потік біженців у країну. Після закриття кордону кілька тисяч людей провели ніч біля пропускних пунктів, а вранці в п'ятницю спробували прорватися на територію країни.

Щонайменше десяти постраждалим знадобилася медична допомога, оскільки поліція застосувала сльозогінний газ для розгону нелегалів.

Македонія є найбільшим транзитним пунктом на шляху мігрантів, що намагаються прорватися на територію країн-членів ЄС.

Згідно з даними Скоп'є, за останні два місяці понад 44 тисяч людей спробували проїхати через територію Македонії далі на північ Європейського союзу.

Раніше, виходячи з небувалого напливу нелегалів, ЄС домовився про розподіл мігрантів між усіма країнами в рамках плану з врегулювання ситуації.

При цьому, уряд Словаччини заявив, що з загальної маси біженців прийме тільки християн, так як на думку Братислави, мусульмани не зможуть інтегруватися у словацьке суспільство.

У свою чергу, влада Угорщини почали реалізацію проекту щодо стримування потоку мігрантів, які прямують до ЄС через південну кордон. Угорські солдати на кордоні з Сербією почали зводити чотириметрову стіну довжиною 175 кілометрів, що викликало обурення офіційного Белграда.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: