11 грудня 2017, понеділок

У Британію прибула рекордна кількість мігрантів - ВВС

коментувати
Більшість мігрантів прибули на роботу та навчання

Більшість мігрантів прибули на роботу та навчання

"Чиста" або нетто-міграція в Британію за рік (станом на червень 2015 року) досягла рекордної цифри в 336 тисяч осіб.

Це на 82 тис. осіб більше, ніж роком раніше, повідомляє ВВС з посиланням на Національне статистичне бюро країни (ONS).

За словами фахівців, більшість людей, які в'їхали в Британію за рік, прибули на роботу та навчання.

На думку уряду, ці дані говорять про необхідність знизити імміграцію до стійкого рівня. Так, канцелярія прем'єр-міністра Кемерона вважає, що розміри нетто-міграції не повинні перевищувати 100 тисяч осіб на рік.

Лідер вкрай правої Партії незалежності Об'єднаного Королівства (UKIP) Найджел Фарадж заявив, що статистичні дані відображають повну неспроможність уряду контролювати міграцію. Він закликав британців проголосувати за вихід з Євросоюзу на референдумі 2017 року.

Нетто-міграція з ЄС зросла на 42 тисячі – до 180 тисяч людей. Приплив з інших країн до Британії виріс на 36 тисяч – до 201 тисячі осіб. У загальній складності 50 тисяч румунів і болгар прибуло в Британію за станом на червень.

Всього в Британію в'їхали 294 тисячі чоловік, дві третини з яких мали певне місце роботи. Кількість громадян країн ЄС в Британії з липня по вересень становила два мільйони осіб.

Одночасно МВС оприлюднило інформацію про кількість охочих отримати притулок в Британії. З липня по вересень було подано 10 156 заяв. Це найвищий квартальний показник з 2003 року. Він відображає зростання на 64% порівняно з попередніми трьома місяцями.

Найбільше заяв надійшло від вихідців з Еритреї (3726), Судану (2842), Ірану (2407) і Сирії (2402).

За рік, який закінчився у вересні, за програмою переміщення вразливих осіб з Сирії в Британію було переселено 162 людини.

Нагадаємо, починаючи з жовтня рекордну кількість прибулих в країну мігрантів зафіксували в Словенії, Швеції та Хорватії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: