16 грудня 2017, субота

Стали відомі подробиці заповіту доньки Маяковського

коментувати
Хелен Патрісія Томпсон просила розвіяти її прах над могилою батька

Хелен Патрісія Томпсон просила розвіяти її прах над могилою батька

Президент Російсько-американського культурного центру Ольга Зацепіна заявила, що донька радянського поета Володимира Маяковського Патрісія Томпсон просила в своїй останній волі розвіяти власний прах над могилою батька.

"Я знаю, що вона хотіла б повторити шлях своєї матері, Єлизавети Зіберт, яка також заповіла розвіяти свій прах над могилою поета, і її заповіт було виконано самою Патрісією в 1991 році, коли вона вперше разом із сином Роджером відвідала Росію", - заявила вона.

Зацепіна також повідомила, що якщо син Роджер не виконає останнє прохання матері, то прах доньки поета над його могилою розвіє сама Зацепіна, - передає ТАСС.

Нагадаємо, 4 квітня стало відомо, що донька російського поета Володимира Маяковського Хелен Патрісія Томпсон (Маяковська Олена) померла у віці 89 років у Нью-Йорку (США).


Патрісія Томпсон - професор філософії Лемановского коледжу Міського університету Нью-Йорка, фахівець з філософії, соціології і сімейної економіки. Автор більше 20 книг, в тому числі Маяковський на Манхеттені.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: