22 жовтня 2017, неділя

Сі Цзіньпін закликав китайські ЗМІ посилити глобальний вплив

коментувати
Сі Цзіньпін відвідав три головні китайські ЗМІ

Сі Цзіньпін відвідав три головні китайські ЗМІ

Китайські державні ЗМІ повинні краще підносити китайську історію світу і повинні стати більш впливовими на міжнародній арені.

Про це, як передає Reuters, заявив лідер КНР Сі Цзіньпін у п'ятницю, 19 лютого, під час відвідування трьох головних китайських ЗМІ.

"Китайські ЗМІ, включаючи телебачення, радіо та інтернет, поширилися по всьому світу завдяки державному стимулюванню, щоб боротися з негативним чином Китаю, який подається через світові ЗМІ", - заявив лідер КНР.

Зокрема, як зазначає агентство, китайське держінформагентство Сіньхуа відкрило десятки бюро новин по всьому світу, Центральне телебачення Китаю (CCTV) запустило 24-годинний канал англійською мовою в США, а офіційна газета China Daily створила декілька регіональних видань по всьому світу.

Сі Цзіньпін заявив, що Китай повинен збільшити свою здатність вести міжнародні трансляції, посилювати свій голос на світовій арені і "розповідати історію Китаю".

Крім того, за його словами, Китай повинен створити флагманське ЗМІ з сильним міжнародним впливом, орієнтоване на зарубіжну аудиторію.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: