27 липня 2017, четвер

Російська митниця підтримала пропозицію розкривати посилки з-за кордону

Керівництво Федеральної митної служби РФ підтримало пропозицію Асоціації компаній інтернет-торгівлі (АКІТ) розкривати частину посилок з-за кордону для виявлення контрафакту
Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на главу ФМС Андрія Бельянінова. Зокрема, АКІТ запропонувала митникам розкривати і перевіряти не менше 5% посилок з-за кордону. У зв'язку з цим користувачі соціальних мереж вже висловилися проти таких заходів, вважаючи їх порушенням прав споживачів. Крім того, при введенні таких перевірок може
коментувати
Запропоновані митниками заходи вже викликали обурення користувачів соцмереж

Запропоновані митниками заходи вже викликали обурення користувачів соцмереж

Керівництво Федеральної митної служби РФ підтримало пропозицію Асоціації компаній інтернет-торгівлі (АКІТ) розкривати частину посилок з-за кордону для виявлення контрафакту.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на главу ФМС Андрія Бельянінова.

Зокрема, АКІТ запропонувала митникам розкривати і перевіряти не менше 5% посилок з-за кордону.

У зв'язку з цим користувачі соціальних мереж вже висловилися проти таких заходів, вважаючи їх порушенням прав споживачів.

Крім того, при введенні таких перевірок може статися і подорожчання замовлень, а швидкість доставки посилок різко знизиться.

Незважаючи на це Бельянінов зазначив, що ФМС підтримує ініціативу АКІТ по даному питанню.

"Ми підтримуємо цю ініціативу. Але я вже говорив про те, що нам би не хотілося, щоб нас звинувачували в зайвому чиновницькому завзятті з цього приводу. Тому 5% або 25% - складно сказати. Але така контрольна цифра (5%) нас поки що, напевно, влаштовує", - сказав головний митник.

При цьому він не став уточнювати, коли така міра може бути введена.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: