23 лютого 2017, четвер

Росіяни зізналися, що бояться нападу США, України та бойовиків ІДІЛ - опитування

коментувати
Росіяни зізналися, що бояться нападу США

Росіяни зізналися, що бояться нападу США

Кожен четвертий росіянин боїться нападу США та НАТО, кожен двадцятий - України.

Про це свідчать дані Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Згідно з опитуванням, 48% росіян вважають, що зараз існує загроза військового нападу на Росію з боку якої-небудь держави, ще 43% заперечують таку ймовірність. Раніше в лютому 2014 року та в лютому 2015 року більшість росіян (52% і 68% відповідно) були налаштовані значно тривожніше і відзначали, що загроза нападу на їхню країну існує.

Відповідаючи на запитання, з боку якої саме держави існує загроза військового нападу на РФ, 58% респондентів (які вірять у загрозу атаки) вказали на США та країни НАТО, 10% респондентів - на Україну, 6% - на ІДІЛ, 3% - на Сирію, по 1% - на Китай і Афганістан.

В той же час практично всі росіяни (93%) впевнені в сильних позиціях своєї армії. 32% навіть зазначають, що російські військові "найефективніші і боєздатніші у світі". Лише третина опитаних (35%) зазначили, що військові витрати РФ занадто великі.

У рамках ініціативного всеросійського опитування, яке пройшло 10-11 жовтня 2015 року, було опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Раніше повідомлялося, що більшість росіян негативно ставляться до найбільших західних країн. 75% громадян РФ вважають, зокрема, що США, ФРН, Японія і Великобританія наносять шкоду інтересам Росії і вирішують свої проблеми за її рахунок.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: