24 жовтня 2017, вівторок

Росія засекретила дані про свою закордонну власність - РБК

коментувати
Через

Через "недружність" країн Росії довелося приховати дані про закордонні володіння

Посилаючись на "недружню політику деяких країн", російська влада засекретила інформацію про землі та нерухомість за кордоном, що належать РФ.

Як пише російське агентство РБК, працюючи над матеріалом про майно Управсправами президента, його журналісти не знайшли даних про закордонну власність РФ ні в публічному Реєстрі федерального майна, ні на сайті Госзагрансобственности.

З'ясувалося, що на сайті керуючої власністю РФ за кордоном Госзагрансобственности є дані тільки про чотири закордонні комплекси, всі з них є об'єктами культури: Свято-Миколаївський собор у Ніцці, Подвір'я Руської православної церкви в Барі, Російський музейно-парковий комплекс в Єрихоні й Сергієвське подвір'я в Єрусалимі.

"В цілях національної безпеки, у тому числі в зв'язку з недружньою політикою ряду країн, відомості про федеральне майно, розташоване за кордоном, не розміщуються в мережі інтернет на сайті Росмайна, на цих же підставах надання цієї інформації за запитами ЗМІ є небажаним", - відповіли на запит агентство в офісі заступник керівника Росмайна Олексія Чубаря.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: