22 серпня 2017, вівторок

РФ ініціювала з'їзд сепаратистів з усього світу в Москві - ЗМІ

коментувати
У Москву з'їдуться представники сепаратистських рухів, що борються проти західних урядів

У Москву з'їдуться представники сепаратистських рухів, що борються проти західних урядів

У неділю, 20 вересня, в Президент-готелі в центрі Москви пройде конференція під назвою "Діалог націй. Право народів на самовизначення і побудову багатополярного світу".

"Виходячи з тексту запрошення на форум, в конфлікті двох основних принципів міжнародного права - непорушності державних кордонів і права націй на самовизначення - учасники заходу встають на бік другого положення. Заявленою метою конференції є створення міжнародної робочої групи з координації дій борців за незалежність по всьому світу", - передає РБК.

Організатори зустрічі стверджують, що це "перший і поки унікальний захід з обміну думками між прихильниками суверенітету для малих народів по всьому світу".

Тим часом точний список гостей "форуму" його організатори не повідомляють, аргументуючи це "міркуваннями безпеки". Тим не менш відомо, що так званий "націоналістичний рух Техасу", в офісі якого ФБР проводило обшук ще в лютому цього року, був в списках запрошених на вересневий "захід".

Організатором "конференції" виступає російська громадська організація "Антиглобалістський рух Росії" (АДР). В цілому, якщо судити за даними АДР, цього разу переважна більшість делегатів представлятимуть сепаратистські рухи, що борються проти західних урядів. Серед них: сепаратисти Гаваїв, Пуерто-Ріко і Каталонії, представники Західної Сахари і делегація від ірландської партії Шинн Фейн, яка рік тому запропонувала провести референдум про відокремлення Північної Ірландії від Великобританії, спираючись на досвід шотландців.

Нагадаємо, що віднедавна Росія стала активним прихильником і захисником прав народів на самовизначення. Особливо смішно така "опіка" над народами світу звучить з вуст тих, хто втопив у крові Чечню, коли вона захотіла відокремиться від РФ, і зрівняв у свій час "Градами" її столицю - Грозний - убивши при цьому від 30 до 40 тис. чоловік мирного населення (дані російського Держкомстату лише за період Першої чеченської війни).

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: