18 грудня 2017, понеділок

Прокуратура Іспанії розповіла про зв'язки вищих політичних кіл РФ з мафією - The New Times

коментувати
Вищі ешелони влади РФ зобов'язані своєю кар'єрою кримінальному авторитету Геннадію Петрову
Фото: crimerussia.ru

Вищі ешелони влади РФ зобов'язані своєю кар'єрою кримінальному авторитету Геннадію Петрову

Журнал The New Times опублікував розслідування про зв'язки російської мафії в Іспанії з вищими політичними та силовими колами Росії.

В обвинувальному висновку, підготовленому іспанською прокуратурою у справі "російської мафії в Іспанії, йдеться про зв`язок російського кримінального угруповання з вищими політичними та силовими колами країни.

Слідство називає призначення Олександра Бастрикіна на посаду голови Слідчого комітету РФ головною удачею групи осіб під керівництвом головного обвинуваченого - петербурзького кримінального авторитета Геннадія Петрова.

В статті на сайті Открытая Россия був опублікований повний текст російського перекладу обвинувального висновку - доповідь Іспанської цивільної гвардії (Guardia Civil), складений на підставі прослуховування телефонних дзвінків.

Згідно з доповіддю, підзвітна Петрову організація змогла на території Росії "отримати доступ до громадських інститутів, таких як мерії, міністерства, правоохоронні органи, портова влада, а також до приватних організацій, серед яких банки, ключові та впливові корпорації і т. д., з метою впливати на прийняття рішень".

Серед політиків і осіб, які обіймають публічні посади в Росії, з якими Петров взаємодіє безпосередньо, називаються, зокрема, колишній міністр оборони Анатолій Сердюков (має спільний бізнес з Петровим), екс-прем'єр Віктор Зубков (лобіював інтереси угруповання через політичні рішення), депутат Держдуми Владислав Резник. Також Петров взаємодіє з силовиками, зокрема з Олександром Бастрикіним, серед ключових підприємців Росії - президент Сбербанку, екс-міністр економрозвитку Герман Греф.

Крім того, слідство вважає, що, говорячи про Царя, за розпорядженням якого був затриманий кримінальний авторитет Володимир Барсуков (Кумарін), обвинувачені Петров і колишній депутат Держдуми мали на увазі Володимира Путіна.

У документі йдеться також про зв'язки Петрова з генералом Миколою Ауловым (зараз є заступником голови ФСКН).

Також наголошується, що слідчий прокурор спеціальної прокуратури Іспанії по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Хосе Грінда в інтерв'ю The New Times поскаржився, що російські правоохоронні органи не прагнули допомогти іспанцям. Нібито в РФ не змогли встановити місцезнаходження фігурантів справи, які зникли в Росії, не порушували справ про корупцію за інформацією, переданою з Іспанії, не дали можливості допитати високопоставлених фігурантів у якості свідків, вимагали припинити слідство в Іспанії і передати кримінальну справу в Росії.

Раніше Фонд Боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального опублікував "головне розслідування 2015 року", в якому розповів про нерухомость Артема Чайки, сина генерального прокурора Росії Юрія Чайки, а також про зв'язки сім'ї чиновника з бандитами. На наступний день Юрій Чайка назвав розслідування Фонду по боротьбі з корупцією  написаним на замовлення.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: