28 липня 2017, п'ятниця

Програма Східне партнерство ЄС закінчилась катастрофою - МЗС Польщі

коментувати
Україна, Білорусь, Грузія не вступили в Евросоюз - Ващиковський

Україна, Білорусь, Грузія не вступили в Евросоюз - Ващиковський

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що політика "Східне партнерство", яку проводив Європейський союз, зазнала катастрофи."Східне партнерство не заслуговує на високу оцінку, оскільки програма не надавала можливості країнам, у неї включеним - Україні, Білорусі, Молдові, Вірменії, Грузії та Азербайджану - шанс на вступ у Євросоюз. Програма відводила згаданим державам лише роль буферної зони між Росією і ЄС", - заявив міністр.

Ващиковський заявив, що у Польщі вирішили відмовитися від цієї програми, оскільки вона не створювала для країн перспективи членства в ЄС, - передає Радіо Польщі.

"Політика, прийнята попереднім урядом, закінчилася катастрофою, оскільки Євромайдан поставив її під питання", - заявив Ващиковський.

Східне партнерство - програма, спрямована на зміцнення співпраці між ЄС і шістьма державами Східної Європи та Південного Кавказу, створена в 2009 році за ініціативою Польщі та Швеції.

Раніше Союз підприємців і роботодавців Польщі запропонував надати вид на проживання мільйону українців, охочих працювати в їхній країні.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: