11 грудня 2017, понеділок

Парламент Італії відхилив пропозицію щодо скасування антиросійських санкцій - ЗМІ

коментувати
Парламент відхилив резолюцію, запропоновану рухом 5 зірок і партією Ліга Півночі

Парламент відхилив резолюцію, запропоновану рухом 5 зірок і партією Ліга Півночі

Російське інформаційне агентство РИА Новости повідомляє, що депутати парламенту Італії відхилили проекти резолюцій щодо скасування санкцій, введених проти РФ.У резолюції, запропонованій рухом 5 зірок і партією Ліга Півночі, пропонувалося уряду"заохочувати та підтримувати ініціативи, спрямовані на зняття режиму санкцій проти Росії".

Автори документа також закликали створити разом із Росією міжнародну службу взаємодії силових структур, щоб посилити боротьбу з тероризмом.

Раніше італійська делегація в Євросоюзі висунула вимогу щодо продовження дії санкцій проти Росії, за якої в остаточному документі ЄС необхідно додати уточнення, що Брюссель повинен переглянути це рішення наприкінці поточного року.


21 червня на рівні Ради ЄС всі 28 членів підтримали проект рішення про продовження економічних обмежень щодо РФ до 31 січня. Однак три країни – Франція, Великобританія та Швеція - скористалися формальним механізмом, який потребує часу на узгодження  з національними парламентами з цього питання. В той же час щодо Великобританії та Швеції це традиційний бюрократичний нюанс.

Італійці 21 червня не озвучили жодних зауважень щодо рішення про продовження на півроку дії антиросійських санкцій.

18 червня німецький євродепутат Ельмар Брок заперечив можливість зняття санкцій з Росії у зв’язку з частковим виконанням нею Мінських угод.

США та Євросоюз пов’язують економічні обмеження щодо РФ з повним виконанням Мінських угод. На тлі чого французька сторона на рівні сенату 28 квітня прийняла рекомендаційну резолюцію.

Захід ввів санкції проти Росії за анексію Криму і вторгнення в Донбас.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: