20 листопада 2017, понеділок

Папа Римський радикально реформував процедуру розлучення для католиків

коментувати
Папа Римський прийняв непросте рішення

Папа Римський прийняв непросте рішення

Папа Римський радикально реформував процедуру анулювання шлюбів для католиків, завдяки чому більше католиків зможуть розлучатися і заново вступати у шлюб, не порушуючи церковних канонів.

Без процедури анулювання шлюбу католики, які розлучаються і знову вступають у шлюб, вважаються перелюбниками і не допускаються до причастя, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Католицька церква формально забороняє розлучення. Тим не менше, подружжя, що вирішилося розійтися, може спробувати довести, що їхній шлюб ніколи і не відповідав вимогам церкви.

Раніше анулювання шлюбу було заплутаним, дорогим і тривалим процесом. Воно було недоступне багатьом католикам, особливо у бідних країнах, де не було шлюбних трибуналів.

Реформа запроваджує прискорену процедуру анулювання, якщо ніхто з подружжя не має заперечень, дозволяє здійснити його без шлюбного трибуналу. Крім того, скасовується система автоматичних апеляцій.

Папа заявив, що основною метою реформи є "спасіння душ".

Раніше повідомлялося, що папа Римський Франциск дозволив священикам римо-католицької церкви відпускати гріхи жінкам, які зробили аборт, а також лікарям, які проводять ці операції.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: