25 листопада 2017, субота

Населення Росії скоротиться вдвічі через алкоголізм і суїциди - The Times

коментувати
У 2015 році рівень смертності в Росії виріс на 5,2%
Фото: misha maslennikov / Flickr

У 2015 році рівень смертності в Росії виріс на 5,2%

До 2050 року населення Росії скоротиться вдвічі через смертність, пов'язану з алкоголізмом і самогубствами, пише газета The Times.

Посилаючись на слова голови Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрія Крупнова, видання зазначає, що до 2050 року населення РФ скоротиться з 143,5 млн до 80 млн осіб, у тому числі через низькі рівні прибутків у регіонах поряд з Москвою.

Також експерт зазначає, що молоді пари росіян через низький достаток не бажають створювати сім'ї, а, отже, рівень народжуваності в країні також зменшиться.

Видання пише, що в 2015 році рівень смертності в Росії виріс на 5,2% порівняно з 2014 роком. Зокрема, показники виросли через зростання смертності людей від 30 до 45 років. А згідно з даними доповіді ОБСЄ, наведеної в статті, смерть приблизно третини чоловіків пов'язана з алкоголем.

Середня тривалість життя в Росії становить 63 роки - на рік менше рівня тривалості життя в Руанді. Жінки в Росії в середньому живуть на 12 років довше, така різниця спостерігається лише в Білорусі та Сирії.

Крім того, в РФ відмічається найвищий в Європі рівень самогубств серед підлітків.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: