26 липня 2017, середа

Населення Лондона сягнуло рекордних 8,6 мільйона: кожен третій - іммігрант

Населення Лондона перевищило максимальну історичну позначку, сягнувши 8,6 мільйона осіб
Як зазначає The Daily Mail, населення британської столиці також стало найрізноманітнішим за всю його історію. Кожен третій житель Лондона народився за кордоном, а в деяких районах міста вихідці з інших країн складають половину жителів. Серед іммігрантів у столиці найбільше людей, що народилися в Індії (близько 267 тисяч), а також вихідців з
коментувати
Кожен третій житель Лондона народився за кордоном
© Angelo Domini via Flickr

Кожен третій житель Лондона народився за кордоном

Населення Лондона перевищило максимальну історичну позначку, сягнувши 8,6 мільйона осіб.

Як зазначає The Daily Mail, населення британської столиці також стало найрізноманітнішим за всю його історію.

Кожен третій житель Лондона народився за кордоном, а в деяких районах міста вихідці з інших країн складають половину жителів.

Серед іммігрантів у столиці найбільше людей, що народилися в Індії (близько 267 тисяч), а також вихідців з Польщі (135 тисяч), Бангладеш (126 тисяч), Пакистану (113 тис.), Ірландії (112 тисяч) та Нігерії (99 тисяч).

Видання опублікувало карту Лондона, яка демонструє національності, які переважають в тих чи інших районах міста. Так, вихідці з Індії нині домінують у 10 з 32 районів столиці, в той час як лондонці, які народилися в Нігерії, Польщі, Туреччини і Бангладеш, мають найбільше число, як мінімум, у трьох районах.


© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk


Згідно з офіційною статистикою, в деяких районах, включаючи центральні Вестмінстер, Кенсінгтон, Челсі та Брент, понад половина жителів народилася за кордоном.


© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk


Серед іммігрантів, які проживають в Лондоні, 40%, - вихідці з Європи, 30% - вихідці з Близького сходу та Азії, 20% - вихідці з Африки і 10% - вихідці з Америки та Карибського басейну.

Зазначається, що населення Лондона сягло числа в 8,6 мільйона осіб завдяки 2 мільйонам жителів, які прибули до міста в останні два десятиліття. До 2031 року кількість іммігрантів в британській столиці сягне п'яти мільйонів. Тоді ця цифра вперше перевищить число корінних британців.

Нагадаємо, архітектор штаб-квартири Google запропонував побудувати друге місто над Лондоном.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: