22 листопада 2017, середа

Нафтовидобувний союзник Росії приготувався до обвалу цін на чорне золото

коментувати
Твереза оцінка ситуації

Твереза оцінка ситуації

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв має намір підготувати економіку своєї країни до падіння цін на нафту до рівня $30-$40 за барель, повідомляє прес-служба казахського лідера.

Зокрема, на нараді по системним заходам економічної політики Назарбаєв заявив, що низькі ціни на нафту і метали, на думку експертів, можуть зберегтися протягом п'яти років. Президент зазначив, що виходячи з нових економічних реалій, необхідно адаптуватися до цін на нафту на рівні $30-40 за барель.

"По-перше, низькі ціни на нафту і метали, на думку експертів, можуть зберегтися протягом 5 років. По-друге, доступ країн до інвестицій і капіталу буде значно обмежений. І, по-третє, стискається ринок збуту нашої продукції через слабкий попит з боку наших основних партнерів, насамперед, Росії і Китаю, - сказав Назарбаєв.

Нагадаємо, що в даний момент ціни на нафту марки WTI знаходяться на позначці $42,52 за барель, а марки Brent – на позначці $48,82 за барель.

Нагадаємо, у нещодавно опублікованій доповіді Світового банку є прогноз щодо цін на нафту, які будуть актуальні в наступному році.

Так, за даними експертів, повернення Ірану на світовий ринок нафти спровокує падіння ціни на нафту на $10 за барель.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: