22 липня 2017, субота

Мінфін Росії відмовився фінансувати третину антикризового плану - ЗМІ

коментувати
Мінфін РФ відрізав від антикризового плану 210 млрд рублів

Мінфін РФ відрізав від антикризового плану 210 млрд рублів

Мінфін Росії відмовляється профінансувати більшу частину проекту антикризового плану, підготовленого Мінекономрозвитку.

Як випливає з зауважень Мінфіну, спрямованих уряду, відомство категорично заперечує проти 37 пунктів плану з 86. Загальна ціна відхилених пунктів - 210,2 млрд руб, повідомляє РБК.

Найдорожча заявка, не підтримана Мінфіном, передбачає додаткове фінансування сільського господарства на 23 млрд руб. У відповіді Мінфіну вказується, що в 2016 році обсяг держпідтримки сільського господарства і без того був збільшений на 74,3 млрд руб., та чинним бюджетом він встановлений на рівні 237 млрд руб. Цих грошей, вважають у фінансовому відомстві Росії, цілком повинно вистачити і на підтримку сільгоспвиробників, і на купівлю техніки.

Також, Мінфін РФ відмовив в антикризовому стимулюванні науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт на суму 21 млрд руб. Відомство запропонувало домагатися цих цілей через довгострокові контракти з організаціями, які беруть участь в реалізації держоборонзамовлення. Відхилена заявка на субсидії промисловості для компенсації частини витрат за сплату відсотків за кредитами - Мінекономрозвитку пропонувало виділити на це 12,2 млрд руб.

Ще одна дорога міра, яку не підтримує Мінфін, - підтримка лікарського забезпечення громадян на 16 млрд руб. Мінфін пропонує обмежитися поточними витратами і "проводити заходи по імпортозаміщенню, оптимізації переліку лікарських препаратів, а також зниження неефективних витрат по закупівлях лікарських засобів".

Раніше уряд Росії підготувало антикризовий план вартістю майже півтрильйона рублів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: