28 квiтня 2017, п'ятниця

Міграційна криза: Світовий банк виділить понад мільярд доларів на програму підтримки країн, що приймають біженців

коментувати
Міграційна криза: Світовий банк виділить понад мільярд доларів на програму підтримки країн, що приймають біженців

У суботу, 16 квітня, на весняній сесії Всесвітнього банку і Міжнародного валютного фонду учасники підтримали рішення про фінансування програми підтримки сирійських біженців і головних країн, які приймають мігрантів, – Йорданії та Лівану, повідомляється в прес-релізі СБ.

Стабілізаційна програма для запобігання гуманітарної кризи становить 1.641 млрд доларів. У цю суму входять $500 млн у вигляді фінансових гарантій, ще $141 млн у вигляді грантів, передбачені як допомога біженцям і $1 млрд пільгових кредитів.

Ця програма є продовженням заснованого стабілізаційного пакету, про виділення якого у жовтні 2015 року домовилися СБ, ООН та Ісламський банк розвитку. Ці гроші виділили на допомогу кризовим країнам Середнього і Близького Сходу і Північної Африки.Зазначимо, що Йорданія і Ліван прийняли на своїх території основний потік біженців. Протягом останніх п'яти років цей регіон змушені були покинути понад 15 млн осіб.

У фінансуванні чергової програми підтримки для подолання міграційної кризи беруть участь: Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Канада, США, Франція, Японія та Європейська комісія.

В той же час Папа Римський продовжує підтримувати сирійських біженців. Сьогодні, 16 квітня, він відвідав грецький острів Лесбос, де зараз перебувають понад тисячібіженців.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: