22 лютого 2017, середа

Мешканців Північної Кореї відправляють на примусові роботи до Росії та Китаю - ООН

коментувати
В ООН кажуть, що КНДР заробляє на своїх мешканців, відправляючи їх працювати за кордон

В ООН кажуть, що КНДР заробляє на своїх мешканців, відправляючи їх працювати за кордон

Понад 50 тисяч мешканців КНДР відправили на примусові заробітки за кордон.

Переважна більшість вихідців з Північної Кореї працює в Китаї та Росії, заявив спеціальний доповідач ООН з прав людини в КНДР Марзукі Дарусман, передає Associated Press.

Також їх наймають в країнах Азії, Африки, на Близькому сході та в Європі. Зокрема, попит на робочу силу з Північної Кореї є в Алжирі, Кувейті, Лівії, Малайзії, Нігерії, Польщі, Катарі, Об'єднаних Арабських Еміратах та інших державах.

За словами Дарусмана, північнокорейці працюють у гірській і текстильній промисловості, лісозаготівлі та будівництві.

Вони не отримують достатньої кількості їжі, часом змушені працювати до 20 годин на день, мають 1-2 вихідних на місяць і заробляють близько $120-150. Представник ООН відзначає, що зовсім інші суми від роботодавців отримує уряд Північної Кореї. Згідно з даними міжнародної організації, щорічно КНДР заробляє на своїх робочих від $1,2 до $2,3 млрд.

Дарусман підкреслює, що робітники стали новим джерелом залучення іноземної валюти в країну, яка зіткнулася з дійсно жорсткою фінансовою та економічною ситуацією. І кількість таких північнокорейських заробітчан зростає.

Він звинуватив уряд Північної Кореї в порушенні Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, який забороняє примусову працю. Дарусман заявив, що компанії, які наймають працівників з КНДР "стають співучасниками в неприйнятній системі примусової праці".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: