20 сiчня 2017, п'ятниця

Мерседес втретє поспіль виграв найпрестижніший трофей автоспорту

Переможець перегонів - Ніко Росберг

Мерседес завоював Кубок конструкторів в автогонках Формули-1 сезону-2016, повідомляє видання Трибуна.

Так, Ніко Росбергу вдалося виграти Гран-прі Японії, а Льюїс Хемілтон фінішував на третій позиції, що дозволило команді відірватися від Ред Булл на 208 очок і гарантувати собі перемогу в командному заліку за чотири гонки до кінця сезону.

Відзначається, що цей Кубок конструкторів став для Мерседеса третім поспіль з 2014 року.

Крім того, в цьому чемпіонаті німецькій команді третій рік поспіль дістанеться титул в особистому заліку – у решти сезону його розіграють Росберг і Хемілтон.

Даніель Ріккардо, який займає в чемпіонаті третє місце, втратив математичні шанси на титул, так як відстав від Росберга на 101 очко (в останніх гонках гонщик може заробити максимум 100 балів).

Результати гонки Формула-1 (стартовий порядок)